Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Fazla Tanrı Kompleksine Sahip Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    81
enel bu komplexi cok güzel yansıtsada,hiç bir halttan haberi yoktu.yani düşünün herseyi duyuyorum diyor,lastikten haberi yok.5 kişi kaldı diyor yılanın karnından haberi yok.yani bir cok arkadas yazmıs guru gürültü
Zaten bu yazdıklarından dolayı Enel samanın diğerlerinden daha egolu ve kompleksli olduğu sonucu çıkmıyor mu.

Yani hiçbirşeyi bilmiyorsun ama tanrıyım diye dolaşıyorsun bence sadece bu sebeple bile Enel daha egolu ve kompleksli.

Barragan dan başlayalım. Aizen bunu ezmiş hala ben tanrıyım havasında geziyordu, salla onu.
Byakuran ise evet diyebilirim.
Enel biraz cahildi, bulunduğu yerde tanrı olmuş, sayılmaz.
father zaten tanrı gibiydi kompleksini hatırlamadım.
Lelouch ise kendini biliyordu, bunun babası bildiğin tanrı kompleksine sahipti.
Yagami tam olmuş, hiç sevmem ama kibir gidiyor bu adama.
Nagato acı çeken çocuk ne kompleksi. Jiraiya sensei diyen adam.
Sao'yu geç zaten.

Geriye Madara ve Aizen kalıyor, bunlarda kompleks yok gerçekten hayvanlar. MAdara'yı sorna saçmalatmasaydı ve Zetsu kandırdı ayağı yapmasaydı zirveydi. Aizen ise kelebek olana kadar süperdi. Bu ikisi ayrı da olsa Madara derim.

Tobirama başkan da kompleks iyi gidiyordu, o da oralarda olabilirdi.

Nagato her iki lafından birin de ben tanrıyım diye geziyordu Madaranın o kadar öyle bir gösterişi yoktu nagato kadar. Madara en fazla bana sadece hashirama karşı gelebilir alayınız çöpsünüz diyor en fazla.

Şimdi Aizen dicem ama Aizen tanrı denmeyi hakeden güçte bi karakter. Hogyoku + Kyokasuigetsu +Sınırsız Evrim (Hogyoku sayesinde) + Hollowlaşma Juha Bach dahi olsa karşısında gene indirir. Tanrı kompleksini yapmakta haklı biri.

Madara dicem Madara'da öyle.

Light desen gene öyle.

Sanırım Nagato ve Enel. Güçleri bir tanrıya yakışır değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık