Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Yara İzi

En etkileyici yara?

• Kullanılan toplam oy
    72
Aslında Zoro ve Shanks'a vermek isterdim ama onların zaten çok oy alacağını düşündüğümden iki alternatife(Lucci ve Kuzan) oy verdim.

Lucci'nin yarasını her zaman etkileyici bulmuşumdur. Şeklinin Dünya Hükümeti'ne benzemesi Lucci'nin Hükümet'e ne kadar bağlı olduğunu hissettirmiştir bana hep.

Kuzan'ın ve Sakazuki'nin yarası ise iki büyük güç savaştığı zaman neler olabileceğini gösterdiği için çok etkileyici geliyor.

Yaranın karaktere yakışması olarak ele alırsak Crocodile, Zoro ve Shanks gibi karakterlere yara iyi gitmiş.

Zoro ve Shanks da göz Crocodile da ise yüzünün çizilmesi karakterlere farklı bir karizma katmış.
Fakat bu yara alınan sahneleri net olarak görsek bence daha çok etkilenebiliriz. Yaraların hikayelerinden bahsediyorum.

Mesela Shanks'ın yara hikayesinde dikkatsizlik etmedim diyor adam. Yani kendi durumuyla alakalı değilde rakiple ilgili bir problem var. Kısacası öyle bir anda almış ki yarayı muhtemelen tepki bile verememiş olabilir o pozisyonda.

Zoro'nun yarasının ise sadece bedel olduğunu düşünüyorum. Yani eğitime karşı bir fena vermiş olabilir kendisi.

Crocodile'ın ise yarasını WB'nin bisestosundan aldığını düşünüyorum. Yani muhtemelen ölümcül darbe vurmak için sallanmış bir saldırı ve bir şekilde savuşturulmuş. Eğer WB'den ise bu yara ki muhtemelen öyle WB dediğimiz adam öyle her şeye sinirlenecek bir tip değil. Onun kanına dokunacak onu çok sinirlendirecek bir şey yapmış olduğunu düşünüyorum. İleri de flashback olarak görürsek hoş olabilir.

Lucci de diyebilirdim ama bence Dünya Hükümetinin simgesi pek yakışmamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık