Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Hayat Kurtarma Sahnesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    63
Law-Luffy süperdi ya kendinden uzun bir adama bir bakış. Dof'un Luffy'e yukardan bakması ayaklar falan süperdi ya.

Oyumu bir Sanji sahnesinden diğerine değiştiriyorum :D Mr. Prince bu sefer "The Hunter" rolünde :a: Bu arada Aokiji'ninki de süper sahne.

Benim için en etkileyici kurtarış Bon-chan'ın yarı çıplak buz gibi soğukta Luffy'i araması. Onu bulduktan sonra Luffy'i korumak pahasına kendisini kurtlara yem etmeye hazır olması. Ama Bon-chan şıklarda yok bu yüzden oyum Crocodile'ın Ace'i kurtarması. Ace ilk idam edileceği zaman Beyazsakal yapar bir şeyler dedim. Kan falan çıktı "yoksa..." oldum. Bir baktım Croco cellatları kesmiş. O zaman ohaa ohaa diye sayıkladığımı hatırlarım. Ondan sonraki konuşması da harikaydı zaten Croco'nun.

Benim için en etkileyici kurtarış Bon-chan'ın yarı çıplak buz gibi soğukta Luffy'i araması. Onu bulduktan sonra Luffy'i korumak pahasına kendisini kurtlara yem etmeye hazır olması. Ama Bon-chan şıklarda yok bu yüzden oyum Crocodile'ın Ace'i kurtarması. Ace ilk idam edileceği zaman Beyazsakal yapar bir şeyler dedim. Kan falan çıktı "yoksa..." oldum. Bir baktım Croco cellatları kesmiş. O zaman ohaa ohaa diye sayıkladığımı hatırlarım. Ondan sonraki konuşması da harikaydı zaten Croco'nun.
Benim orada en çok dikkatimi çeken şey. Tüm WB tayfasının mal mal olaya bakması idi.

Üstüne Filo Amirali olan Sengokunun olayı daha sonradan fark etmesi idi. Kim yaptı diye soruyor çünkü.
Lan bu adam Işık hızında mı kesti nasıl sonradan fark ediyorsun sen? K.Haki fakiri misin nesin?

Benim orada en çok dikkatimi çeken şey. Tüm WB tayfasının mal mal olaya bakması idi.

Üstüne Filo Amirali olan Sengokunun olayı daha sonradan fark etmesi idi. Kim yaptı diye soruyor çünkü.
Lan bu adam Işık hızında mı kesti nasıl sonradan fark ediyorsun sen? K.Haki fakiri misin nesin?
Aynen aynen :D Ama sanki Marco orada benim sıram gelmedi mi benzeri bir şey diyordu. Ben de bir zahmet demiştim içimden çünkü. Belki fillerdır Marco sahnesi bilmem de o sahneyi defalarca sarmıştım :D Zaten Crocodile onu yaptıktan sonra işin içine Mr.3 falan girebildi.

Sanji'nin Usopp'u kurtarması ve Rayleigh arasında gidiyorum. Mantığım Ray dese de ben Sanji'den yana kullanacağım oyumu.

Sanji'nin Alabasta'da tüm tayfayı hatta Smoker'ı bile çok iyi bir planla kurtarması çok iyiydi. Crocodile bildiğin yerin dibine girmişti.

bencede koyulması gerek 2 kurtarış daha var birisi bon-chan'ın impeldowndaki kurtarışı diğeri ise ZORO'nun thiller barktaki tayfayı kurtarması ilk 3e oynicak 2olayıda koymamışsın :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık