Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
E var. O zaman atıyorum Barto'nun meyvesinin nihai hâli ve 100 hasarı da Barto alınca savunması mı güçlü olacak yoksa dediğin gibi dayanıklılığı mı fazla olacak? :(

Ya siteye giren herkese yorum hakkı verilmesin yeaa. :oleyo2:
Harbiden ya niye yorum hakkı verildi ki bana? Girişte IQ testi yapılsın yeni sürümde. :oleyo2:

Dayanıklılık aldığın hasar üzerinden ölçülür. Almadığın hasara dayanarak "ooooo acayip dayanıklı" diyemezsin. Atıyorum Jozu'ya hasar verecek kişi sayısı 5'tir. Bu Koşunun ne kadar dayanıklı olduğunu değil savunmasının ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Gibi..

Şaka maka sevmesem de Garp olabilir. Savunması hiç iyi değil ama dayanıklığı iyi.
Yine de oyum ezilen yonko Linlin'e.

Şimdi savunma ve dayanıklılık farklı şeyler.
Wb’nin mf de sergilediği saf dayanıklılıktı kaido veya linlin’in karnı deşilmiş artı yarı yüzle savaşabileceğini pek düşünemiyorum. Dayanıklılık konusunda wb önde.

Savunmaya ve hasar almamaya gelirsek Bm öndedir diye düşünüyorum kadın sadece özel durumlarda hasar alıyor. Kaido ise hasar alıyor ama şimdiye gördüğümüz hasarlardan tatmin olmuyor.

En cevabı belirsiz soru bu herhalde. WB desen adamı öldürsen yıkılmıyor, Teach desen iki kat hasar almasına rağmen bana mısın demiyor, Kaido ve Linlin gibi iki hayvan oğlu hayvan diğer tarafta bekliyor hangisini seçelim? Anca bu dördünü diğerlerinden ayırabilirim o da birazcık. A hepsi yonkou imiş nasıl da denk geldi :oops:

En cevabı belirsiz soru bu herhalde. WB desen adamı öldürsen yıkılmıyor, Teach desen iki kat hasar almasına rağmen bana mısın demiyor, Kaido ve Linlin gibi iki hayvan oğlu hayvan diğer tarafta bekliyor hangisini seçelim? Anca bu dördünü diğerlerinden ayırabilirim o da birazcık. A hepsi yonkou imiş nasıl da denk geldi :oops:
Kolsuz Shanks yok aralarında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık