Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Sevdiğiniz Kötü Karakter

Seride en sevdiğiniz kötü karakter hangisi?

• Ceaser Clown

Kullanılan: 3 2.1%
  • Crocodile

Kullanılan: 53 37.1%
  • Gecko Moria

Kullanılan: 2 1.4%
  • Arlong

Kullanılan: 0 0.0%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 55 38.5%
  • Kami Enel

Kullanılan: 33 23.1%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 26 18.2%
  • Hody Jones

Kullanılan: 1 0.7%
  • Big Mom

Kullanılan: 7 4.9%
  • Spandam

Kullanılan: 2 1.4%
  • Hyakuju no Kaido

Kullanılan: 13 9.1%
  • Buggy

Kullanılan: 16 11.2%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 13 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    143
Enel'in ne çok seveni varmış be! Üstelik yeni gerçek kamiye rağmen. :ehe:

Lucci'nin ne işi var ankette? Görev adamı o, emirleri uygulayan biri, kime ne kötülük etmiş şimdiye kadar. :(
Ekledim ona da tanıtım. 500 kraliyet askerini çocukken öldürmüş. Kan arayan cool katil adam. Bulunsun ankette.:rolleyes:

Öldürmekten zevk alıyor?
Bu kötü yapmaz ki, sürekli işkence yapan kişilerin belli bir süre sonra bu işten keyif aldıkları ortaya çıkmış. Nerede yapılan gözlem unuttum ama var öyle bir şey. Lucci karıncayı bile incitmeyen biri. Kötü dediğin deniz kızı alıp piranaların içine atıp ne olacağını izleyen kişidir.:D

Kendi fikrim Doflamingo elbette.Ancak genele vurursak pek sevilmediğini düşünüyorum.Sevilmemesi de aslında başarısını kanıtlıyor.Aslında Teach de böyle o da hemen arkasından geliyor.

Bir kötü karakterden ne kadar nefret edilirse daha doğrusu ne kadar kendinden nefret ettirirse o karakter o derece başarılı olmuş demektir.Tabii herkes başarısının farkında olmayıp kötüleme eğiliminde oluyor bazı sağlam fanları hariç.

Yalnız Lucci varken Akainu niye yok anlamadım.Koyulmayacaksa ikisi de olmamalıydı yada ikisi birden olmalıydı ankette.

Kami Enel varken hep Croco boy a gitmiş oylar. Tamam reizi seviyoruz ama genede şaşırdım. Mingo da sonuçta onu gölge de bıraktı...

Kaido gerek gücü gerek varlığıyla zaten 1 numara olacaktır.Şimdilik ona daha çok var.

Marshall D. Teach'e kötü demişsiniz üzdünüz. Adam da bizim tayfa gibi hayallerinin peşinden gidiyor.
Ama yinede oyum Blackbearde.

Kendi fikrim Doflamingo elbette.Ancak genele vurursak pek sevilmediğini düşünüyorum.Sevilmemesi de aslında başarısını kanıtlıyor.Aslında Teach de böyle o da hemen arkasından geliyor.

Bir kötü karakterden ne kadar nefret edilirse daha doğrusu ne kadar kendinden nefret ettirirse o karakter o derece başarılı olmuş demektir.Tabii herkes başarısının farkında olmayıp kötüleme eğiliminde oluyor bazı sağlam fanları hariç.

Yalnız Lucci varken Akainu niye yok anlamadım.Koyulmayacaksa ikisi de olmamalıydı yada ikisi birden olmalıydı ankette.
Akainu'yu alıp almamakta bayağı tereddüt ettim. Ancak Lucci'nin kan arama arzusunu yasallaştırmak için WG'ye hizmet ettiği ortada. Akainu bana Lucci'den daha çok görev adamı izlenimi verdi.
Koyu kısma katılıyorum. Hatta Hitchcock'un lafı vardı: 'Bir filmde kötü karakter ne kadar iyise, film o kadar iyidir.' gibi bir şeydi. Söz bu seriye de uyarlanabilir.

Akainu'yu alıp almamakta bayağı tereddüt ettim. Ancak Lucci'nin kan arama arzusunu yasallaştırmak için WG'ye hizmet ettiği ortada. Akainu bana Lucci'den daha çok görev adamı izlenimi verdi.
Koyu kısma katılıyorum. Hatta Hitchcock'un lafı vardı: 'Bir filmde kötü karakter ne kadar iyise, film o kadar iyidir.' gibi bir şeydi. Söz bu seriye de uyarlanabilir.
Akainu da aynı intikam ve kan arzusunu yasallaştırmak için bu işe girmiş lucci gibi.Bu çok ortada yani gizem falan demeyin.Görev adamlığıyla alakası yok adam nefret dolu.O da mı görev ?

Onu da yazacaktım aslında ama mangayla alakasız olur diye vazgeçtim.Uzun bir seri sonuçta ne karakterler gelip geçiyor ana tayfa baki kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık