Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Sevdiğiniz Kötü Karakter

Seride en sevdiğiniz kötü karakter hangisi?

• Ceaser Clown

Kullanılan: 3 2.1%
  • Crocodile

Kullanılan: 53 37.1%
  • Gecko Moria

Kullanılan: 2 1.4%
  • Arlong

Kullanılan: 0 0.0%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 55 38.5%
  • Kami Enel

Kullanılan: 33 23.1%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 26 18.2%
  • Hody Jones

Kullanılan: 1 0.7%
  • Big Mom

Kullanılan: 7 4.9%
  • Spandam

Kullanılan: 2 1.4%
  • Hyakuju no Kaido

Kullanılan: 13 9.1%
  • Buggy

Kullanılan: 16 11.2%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 13 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    143
neden eksi, anlatsana biraz. :/ İkinci kim, Lucci mi yoksa? :/ Sahi o niye listede yok. :/
O güya adalet temsilcisi ya ondandır. Neyse Dof benim için hayal kırıklığı oldu ondan. Croco başta gelir. Geri kalanlar içinde şu ana kadar işlenme şeklini sevdiklerim Buggy, Kaido, BigMom, sayılırsa Marinefordda Akainu, Arlong (genel olarak East Bluedakiler iyiydi Kuro falan da girer bunların arasına). Ama sevdiklerim diyemem işlenme şekillerini sevdiğim karakterler. Dof ise fos çıktı benim için ve alabildiğine kibir depolamış adama Oda. Yani kibrin de bi düzeyi olur. Kötü adamlarda bile belli sınırlar olmalı. Dof başarısız işlendi bence. Croconun yanından, yakınından geçemez.

Mangaka makara için kullansa da aslında özünde kötü adam. Dursun bakalım orda. Sevenleri vardır belki.

-1
Doff gibi bi villian gelmez daha. Kötü adam karizmasını zirveye çıkardı. Kıymetini bil. :respect:
Kaido ile Teach ile felan dolmaz yeri.
Bence başarısız işlenen bi karakterdi. Gözümde Hody'den biraz daha önde gelir. Kaido veya Teachin Dofla benzer olacağına ihtimal bile vermiyorum. Onlar daha iyi işlenecek ve daha oturaklı olacaktır. En azından Kaido yakalanınca kendini alçaltacak sözler söylemez. :(

Unknown

Mangaka makara için kullansa da aslında özünde kötü adam. Dursun bakalım orda. Sevenleri vardır belki.
Kötülük iyilik ve ciddiyet durumunu tartışmaktan da öte ankette kıyaslandığı karakterlerin hem karakter hemde kötülük ve büyüklük açısından yanindan geçmez. Onun yerine Rob daha mantıklı bir secim olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık