Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Çok Güldüğünüz Manga Yorumları

Eh yapabilirler tabii haklısın kötüye kullanılırsa.Pek istediğimi alamadım zaten konu amacına ulaşmış görünmüyor kimsenin uğraşmayacağını hesaba katmalıydım bir anlık düşünceyle açtım öyle.
Daha genel bir şey daha güzel olurdu mesela forumun unutulmazları gibi sadece mesaj degilde anılar,konu,üyeler vs. paylaşımı ile daha zengin bir konu olurdu.
2.0'a geçerkende 1.0'dan akılda kalanları okumak güzel olabilirdi.

Çok iyi ya her defasında güldürüyor :D
@killz0ne nun
“Bölümü tekrar okudum luffy yine tek yedi”
Yorumu iyiydi :)
Bu tip bölüm yorumlarında çok güzel yorumlar hep oluyor, işte beğeni sistemi gelince bi faydası da bu olacak. Mesela ben bu konuyu görünce beğendiğim yorumlarda gezinip bir kısmını bulabilirdim o durumda :) Sonuçta dün ne yediğini aklında tutmayan bi insanım.

@Millennium Wizard güzel konu düşünmüşsün. Konu amacını şapşal da bir şey olmaz. Ortaya güzel şeyler çıkacaktır.

Ben nelere güldüm, g4 yonkou için lan. Mihawk da Haki yok. Dof'un Hakisi yok, olsa Croco ölmüştü. Aklıma gelmiyor şimdi bulayım yazarım.

1-) ''Sanji'nin bacısı donla geziyor.'' Böyle bir yorumun varlığından yeni haberdar olsam da çok hoşuma gitti. :D
2-) Geçen bölüm yapılan ''Olum Kaido Yoldan geçerken almış lan'' yorumu. Gerçi geçen bölümde güldüğüm çok fazla şey vardı; ama aklıma ilk bu geldi. Geçen bölüm; mizahi yorum sıklığı bakımından forumun zirvesi olabilir.
3-) Doflamingo'nun Zincirlerini tutma karikatürü. Yapan @Monkey D. Dragon ya da @twei sanırım. Gördükçe gülüyorum onu da.

Aslında tam da; sağ kol seviyesi görmedikleri adamın sağ koluna Jack'i aldıran Zoro fanlarına laf atmalık bir konu olmuş ama çok güzel düşünülmüş bir konu olduğundan kimseye sataşmadım. :(

1-) ''Sanji'nin bacısı donla geziyor.'' Böyle bir yorumun varlığından yeni haberdar olsam da çok hoşuma gitti. :D
2-) Geçen bölüm yapılan ''Olum Kaido Yoldan geçerken almış lan'' yorumu. Gerçi geçen bölümde güldüğüm çok fazla şey vardı; ama aklıma ilk bu geldi. Geçen bölüm; mizahi yorum sıklığı bakımından forumun zirvesi olabilir.
3-) Doflamingo'nun Zincirlerini tutma karikatürü. Yapan @Monkey D. Dragon ya da @twei sanırım. Gördükçe gülüyorum onu da.

Aslında tam da; sağ kol seviyesi görmedikleri adamın sağ koluna Jack'i aldıran Zoro fanlarına laf atmalık bir konu olmuş ama çok güzel düşünülmüş bir konu olduğundan kimseye sataşmadım. :(
İlk maddeni linkledim önceki mesajımı editleyip, bakabilirsin.

O karikatürü yapan bendim evet. Twei sıklıkla kullanır benim karikatürleri karıştırman doğal :D

Daha genel bir şey daha güzel olurdu mesela forumun unutulmazları gibi sadece mesaj degilde anılar,konu,üyeler vs. paylaşımı ile daha zengin bir konu olurdu.
2.0'a geçerkende 1.0'dan akılda kalanları okumak güzel olabilirdi.
Benim aklıma bu geldi o tarz bir konsept düşünen biri varsa açabilir elbette aynısı olmaz zaten.

@Millennium Wizard güzel konu düşünmüşsün. Konu amacını şapşal da bir şey olmaz. Ortaya güzel şeyler çıkacaktır.

Ben nelere güldüm, g4 yonkou için lan. Mihawk da Haki yok. Dof'un Hakisi yok, olsa Croco ölmüştü. Aklıma gelmiyor şimdi bulayım yazarım.
Akılda kalan söylemler değil de direk kişinin yazdığı yorumu bulman lazım.Aslında konunun amacı buydu ama pek olmadı. :D Benim favori savcı yorumuma ne diyorsun güzel mi ? :D

Konu amacından sapmış gibi. Espri içeren yorumlar yerine karşıt görüşlerin buluştuğu bir konu olmuş. Bence konuya örnek yorumlar eklenirse insanlar ne denmek istediğini anlar. Yukarıda bir kaç örnek verilmiş:

Sanjinin bacısı donla yazıyor :D

Bölümü tekrar okudum kaido gene tek attı :D

gibi.

Benim aklıma bu geldi o tarz bir konsept düşünen biri varsa açabilir elbette aynısı olmaz zaten.

Akılda kalan söylemler değil de direk kişinin yazdığı yorumu bulman lazım.Aslında konunun amacı buydu ama pek olmadı. :D Benim favori savcı yorumuma ne diyorsun güzel mi ? :D
Savcı efsane ya, o zaman eski konuları taramak lazım. Doffy ailesi vs Wb ailesinden çok ekmek çıkar. :D Dof'un kafa gittiği bölümde de acayip şeyler vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık