Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Çok Güldüğünüz Manga Yorumları

Hem o hem de manga ile ilgisi olmayan kişisel atışmalar bile atılmış. Bari en gömdüğünüz manga yorumları diye bir konu açılsın da, kendini tatmin etmek isteyen orada etsin.
Guldugum 2 yorum var. Biri MoP'un Sanji yorumu biri de Kaido Dof karikatürü

Konu önce yorumları aşağılama, sonra kişileri aşağılama olayına giriyor. Enteresan.

Guldugum 2 yorum var. Biri MoP'un Sanji yorumu biri de Kaido Dof karikatürü

Konu önce yorumları aşağılama, sonra kişileri aşağılama olayına giriyor. Enteresan.
+1. Özellikle bir karakteri güçlü görüyor diye şahsın yorumlarını buraya atıp hedef göstererek aşağılamaya çalışmak daha komik. Yani bu bir manga, görüşler tabi ki farklı olucaktır.

Bu arada eşek yorumu baya komik. Gerçi bu yorumu yapan üyenin bütün söylemleri komikti geçmiş tartışmalardan okuyup, hatırladığım kadarıyla :ehe::ehe:

+1. Özellikle bir karakteri güçlü görüyor diye şahsın yorumlarını buraya atıp hedef göstererek aşağılamaya çalışmak daha komik. Yani bu bir manga, görüşler tabi ki farklı olucaktır.

Bu arada eşek yorumu baya komik. Gerçi bu yorumu yapan üyenin bütün söylemleri komikti geçmiş tartışmalardan okuyup, hatırladığım kadarıyla :ehe::ehe:
Sengoku eşeği tekleme yorumu da komikti evet :p

O üye ben foruma üye olduğum zamanlar forumu bıraktı sanırım. Pek hatırlamıyorum yorumlarını.

Sengoku eşeği tekleme yorumu da komikti evet :p

O üye ben foruma üye olduğum zamanlar forumu bıraktı sanırım. Pek hatırlamıyorum yorumlarını.
Siteyi 2012den beri takip ediyorum, üyelik isteğim kabul edilmiyordu bir türlü, üyeliğimin yeni olmasına bakma çoğu konuyu takipliyordum burdan:a:. Bende o zamnlardan hatırlıyorum işte, gülüyordum baya :ehe: Şimdi nerde öyle yorumlar hep diss :hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık