Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Çok Güldüğünüz Manga Yorumları

Katakurinin trebolun bir tık ustu olduğunu söyleyen dof fanı adalet okumuş bir arkadaşımız vardı.Aynı arkadaş istese Doflamingonun kk olacağını söylüyordu :)

Zeusu kim durduracak denizcilerden? Sadece zeus denizcileri telef eder.
O zaman Enel de tek başına Denizciler'in işini bitirdi diyebiliriz.
Enel farklı. Haki ile temas edersin. Zeusa haki de işlemiyor. Ne yapsan içinden geçecek.
Brook, Zeus'u kesip saf dışı bıraktı. Darbe alıyor yani. Üstelik bulut özelliği gösteriyor. Kuzan'ın onu dondurması saniye sürmez.
Hayır brook istisna. Brookun meyvesi buna imkan sağlıyor. Perona da muhtemelen zarar verebilir. Denizcilerde bu tipte meyve görmedik. Mesela luffy haki ile vuramadı. G4 açsın gene çizik atamaz. Kuzan dondursa o buzu yok edecek güçleri var.
Zeus'u, mitolojideki Zeus ile karıştırdığına karar verdim.
son favorim bu :D

Oysaki ben bu konuda haklıyım. Garp zeusa nasıl zarar verebilir? Bigmom Zeus ve prometheus için benim klonum diyor. Ruhları benle aynı diyor. Üstelik ekstrem durumlar haricinde temas edemiyorsun.
Ben haklı haksız aramıyorum, zeusu mitolojideki zeusla karıştırdığına karar verdim cümlesini okuduğumda baya baya kahkaha attım o yüzden buraya yazdım. Yoksa amacım kimseyle dalga geçmek ya da haklı haksız aramak değil.

Zira ben, o manga sahnelerini net hatırlamıyorum, kim dokunmuş kim kesmiş kim dokunamamış bilmiyorum. Net bir şey iddaa edemem.

Ben haklı haksız aramıyorum, zeusu mitolojideki zeusla karıştırdığına karar verdim cümlesini okuduğumda baya baya kahkaha attım o yüzden buraya yazdım. Yoksa amacım kimseyle dalga geçmek ya da haklı haksız aramak değil.

Zira ben, o manga sahnelerini net hatırlamıyorum, kim dokunmuş kim kesmiş kim dokunamamış bilmiyorum. Net bir şey iddaa edemem.
Valla mangada fiziksel hasarın haki ile de verilemediğini gördük .sırf bu yüzden Zeus kaidoya karşı elimizdeki en büyük güç. Kaido da zarar veremeyince o zaman anlayacaksınız.

Aa geyik konusuymuş burası pardon : D

Analiz hakisi

Sanji ablasının çıplak dolaşmasına izin veriyor

Wano sonu görüşelim.

Bu üçü baya güldürmüştü zamanında :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık