Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Beğendiğiniz Dereceli Kılıç

En Güzel Meito?

• Kullanılan toplam oy
    68
shusui anketi açmadan önce favorimdi ama bu kadar fark olmasını da beklemezdim açıkçası, sandai kitetsunun da seveni az değil heralde :)

Güzel anket olmuş.Yoru,shuusi ve durandal bence güzel.Yorunun kabzası çok iyi ama geri kalanı biraz abartı gibi gelebiliyor.

Durandalı animede gördükten sonra karar vereceğim.

su an en bomba 2 kılıc zoroda zaten.wano efsanesi gelmiş gecmiş en iyi kılıc ustalarından ryumanın shuusuisi.ve millet neyin ne oldugunu bilmezken,dragonla bagı olan celik kesmeyi bilen koshironun wado ichimonjisi.

sırada wano shogununun shodai kitetsusu var.zoro eline ilk 12 den kılıc alsın o zaman mihawkı bekleriz kapısmaya :good:

su an en bomba 2 kılıc zoroda zaten.wano efsanesi gelmiş gecmiş en iyi kılıc ustalarından ryumanın shuusuisi.ve millet neyin ne oldugunu bilmezken,dragonla bagı olan celik kesmeyi bilen koshironun wado ichimonjisi.

sırada wano shogununun shodai kitetsusu var.zoro eline ilk 12 den kılıc alsın o zaman mihawkı bekleriz kapısmaya :good:
hocam koshironun dragonla bağı olduğu nerede geçiyodu tam olarak, kesin bir bilgi mi yoksa sizin kendi çıkarımınız mı?

Ben olsam ankete Kinemonun kılıçlarınıda koyardım. Alev falan çıkarıyor onlar :D Efsane. Ama favorim ejder doğrayan Zoronun Shusui'su dur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık