Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Haklısın, hainlik falan yaptığı yok kandırıldı. Yani gerçekten çok saçma bu kadar oy alması.

İsterse Roger olsun. Sen tayfan için canını veriyorsan tayfanın da senin için canını vermesine izin vereceksin. Mesele bu. Ne Sanji tayfasız ne de tayfa Sanjisiz olur. Ya hep ya hiç. Bırak öleceklerse ölsünler yahu birlikte baş koymuşsunuz bu yola. Ki noldu sonra salya sümük tayfaya dönmek istediğini söyledi. Bu olgunluğun oturmuş olduğunu sanıyordum ben. Açıkçası şok oldum öyle olmadığını görünce.
Hacı işte sanji gerekirse hepimiz ölelim kafasında değil işte. Kendi canına kıyar ama başkasına kıyamaz. Zaten giderken ne diyor?
Luffy korsan kralı olacak adam diyor. Yani giderken bile kaptanına güveni tam. Olgunlukla ne alakası var:D luffy ye gitse zeff’i öldürecekler artı kelepçesi var. Oda karakterin kıpırdamaması için yaptı bunları zaten. Yoksa Oda sanji’nin kötü görüneceği bir senaryo neden yazsın. Ki en sonunda bm’nin ordusunun içine dalıp kaptanını sırtlayıp yine ölüme kafa atıyor.

Çoğu kişi Squardo demiş bu beni şaşırttı açıkcası.

Düşünsenize size oynanan net bir oyun var.

Savaş meydanındasınız düşmanınız geliyor ve diyor ki ''Senin baba dediğin adam size ihanet etti'' Sen diyorsun ki ''Olur mu öyle şey? Baba dediğimiz adam bize ihanet etmez.'' Düşmanın diyor ki ''İhanet ediyor, bizimle anlaşma yaptı. Onun tayfasına zarar verilmeyecek sadece peşinde gelen diğer korsanları halledeceğiz sonra ise savaş bitecek'' diyor.

Sende diyorsun ki ''Olmaz öyle şey'' Sonra savaş meydanına bir geliyorsun, düşmanının dediği şey doğru. Tüm saldırılar WB korsanlarına değil de peşinde gelen diğer korsanlara yapılıyor. Sende güveninin sarsıldığını, ihanete uğradığını düşünüp WB'yi bıçaklıyorsun. Yani bir nevi kandırılıyorsun, tamam hatalısın düşmanının böyle kahpece saldıracağını tahmin etmeliydin ama sonuçta bu kandırıldığın gerçeğini değiştirmiyor. Bunu WB bile bildiğinden adama saldırmak yerine sarılıyor zaten... :sapkali:
Haklısın ama o kadar kolay kandırılmamalıydı. Bu adama daha dün baba demedi. Yıllardır tanıyor biliyor. Wb’nin öyle bir şey yapmayacağını bilmesi gerekirdi. Evet normalde hain değil ama yaptığı hainlikti. Bir anda gaflete düştü işte.

Haklısın ama o kadar kolay kandırılmamalıydı. Bu adama daha dün baba demedi. Yıllardır tanıyor biliyor. Wb’nin öyle bir şey yapmayacağını bilmesi gerekirdi. Evet normalde hain değil ama yaptığı hainlikti. Bir anda gaflete düştü işte.
Adam inanmıyor zaten başta fakat dövüş alanına gelince insan psikolojisi bu. Adam görüyor bakıyor ki düşman doğru söylüyor WB ve tayfasına hiç bir şey olmuyorken WB'nin peşinden gelen NW korsanlarını avlıyor denizciler bir bir. Adamda sinirleniyor, ihanete uğradığını düşünüp o hareketi yapıyor.

Tek birinin gerçek adı yazmıyor şıklarda. Hain bariz belli edilmiş ana anlayana. Roci haindir, mezarı bile yok. Ekmek yemeyi sevmez çünkü her ekmek yediğinde yaptığı ihaneti düşünür ve ekmek boğazında kalır. Artık ekmek yiyemez hale gelmiştir. Bak yazarken kötü oldum.!

Tek birinin gerçek adı yazmıyor şıklarda. Hain bariz belli edilmiş ana anlayana. Roci haindir, mezarı bile yok. Ekmek yemeyi sevmez çünkü her ekmek yediğinde yaptığı ihaneti düşünür ve ekmek boğazında kalır. Artık ekmek yiyemez hale gelmiştir. Bak yazarken kötü oldum.!
Lütfen mezarı yok falan diye uydurmayalım.

Sana nickinle cevap veriyorum. NALAKA?
Başa dönmeyelim şimdi Croco .s aynı şeyleri yazmaktan yoruldum ama siz ısrarla hala ne alaka diyorsunuz...
Sadece 12 oy alması büyük ayıp.Karasakaldan farkı yok yani yıllarca haince planlar içerisinde ekmek elden su gölden ailenin kanını emdi. :S
Asıl seçeneklere Doff un babasını da eklemek lazımmış sonuçta yılanın başı o .s

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık