Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Beğendiğiniz Meteor

Meteor dediğin yıkım yapar ama nerede yıkım?Birini Zaraki keser ötekini Dof keser, Madara'nın meteor desen çöle düştü, One Punch Man de meteora kafa çaktı, meteoru toz etti.Hem yıkıcılığı(insan dünyasını yerle yaksan etmesi) hem de çizimdeki şekliyle oyumu Midora'ya verdim, adam resmen yağmur gibi meteor yağdırdı :at:

En alt metinden yoksun, içi boş olanı Fujitora'nınki o kesin. Naruto evreninde insanlar ay yaratabiliyor, o yüzden Madara'nın meteoru normal. Bleach keza hayal gücünü kullanıyor eleman ve meteor oluşturuyor, o da normal. One Punch Man normal meteor zaten. Toriko evreni de en az DB kadar uçuk olduğu için Meteor Baharatı çok normal. İçlerinde en gereksiz Fujtora'nın ki. Mangakaya sorsan açıklayamaz Fujinin nasıl meteor çektiğini.
Zaten belli değil hala :D Bana kaya parçasını kesip havalandırdıktan sonra meteora dönüştürüyor gibi gelmişti ama bazı arkadaşlarla tartıştıktan sonra uzaydan meteor çekebileceğine de ihtimal vermeye başladım.Ve büyük ihtimalle de öyle.Meteor yaratmıyor uzaydan çekiyor.Ancak baya saçma yani öyle olması.O kadarını yapabiliyorsa dünyayı yok etsin.Gura gura falan yalanmış dünyayı yok edecek meyve yerçekimi meyvesi :D

Sahne girişi olarak Madaranın meteoru unutulmaz dı :mincika: (Midora zaten meteor kusuyor,tüm dünyaya kusmuğa boğdu :p )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık