Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Beğendiğiniz Gözlem Hakisi Sahnesi

En beğendiğiniz sahne?

• Kullanılan toplam oy
    67
K.hakinin en temel kullanımı olan birşeylerden sıyrılmayı en iyi yada etkileyici saymam mümkün değil hatta komik geliyor bana. Luffy ve Sanjiyi direkt eliyorum. Hatta bu listede bulunmaları bile ayıp.

Enelinki baya üst seviyede olsa meyve kombinasyonu elini zayıflatıyor.

Reyli gene bütün adayı sezerek hayvanlığını göstermiş.

Fuji ise k.hakiyle görerek bunun üstüne çıkmıştır en azından görünürde öyle.

Usoppun ki gene farklı bir kullanım ve etkileyici. Ama zirveye oynayacak kadar mı? Kesinlikle değil.

Wb'nin ki güzel, ama o kadar.

Katakuriye ise geleceği görmek gibi eşi benzeri olmayan bir yetenekle hem en farklı ve fantastik kullanımı rahatlıkla almış bence. Rakipsiz diyorum. Şimdilik.
Yazacaklarımı yazmışsın Güney, gerek kalmamış. :D Bende Katakuri diyorum. :a:

Öncelikle güzel derlemişsin.Uzun uzun düşündüm
Katakuri 1
Usopp 2

Edit:Katakuri'nin panellerce bu hakiyle işlenilmesi bu konuda seçimimi bu yönde yapmamı sağladı.

Katakuri ve Usopp'a verdim oyumu.

Ayrıca bu K. Haki'nin de çeşitleri var gibi.

Usopp'un ki mesela Van Auger'in K. Haki türüne daha yatkın sanırım oda kilometrelerce uzaktan martı avlıyordu Usopp'ta Sugar'ı avladı.

Katakuri'nin ki ise geleceği görme üzerine geliştirmiş gibi.

Mihawk'ın ise geleceği görüp rakibe olacakları bildirme tarzında olabilir.

Ray-san, Luffy, Sanji, Enel saldırılardan sıyrılma üzerine kurulu.

WB ve Fujitora ise gözleri kapalıyken hissedebilme türüne aşina olabilir. Muhtemelen 3 ya da 4 tane K. Haki türü var gibi.

Katakuri ve Usopp'a verdim gitti. Usopp'u ancak günahım kadar sevsem de saçma Dressrosa slaytında, Toei'nin batıramadığı olaylardan biri Usopp'un hakisini açmasıydı. Millet en büyük güçlü olanları oyluyor ama soru en beğendiğiniz olduğu için oylardan biri Usopp'a gitti. Yoksa Aisa'nın hakisi, Rayleigh'nin salondaki olayları anlaması daha sağlam Usopp'dan.

1- Katakuri'nin neden diz çöküyorsun Puding dediği sahne
2- Zoro'nun kayaların nereye düsmeyeceğini ve kılıcının nerede olduğunu bilmesi

Ikisi çok etkileyicidir benim için. Ayrıca Rayleigh :sapkali::a:

Bu konuda her zaman için favorim Usopp'un sahnesidir :) Nişancılığına yakışır şekilde ileri bi k.haki açması da ayrı güzeldi.

Son bölümlerdeki Katakuri ve Sanji sahneleri de efsaneler arasına girdi bile. Sanji'nin sahne Katakuri'ye üstünlük koktuğu için diğer oyumu Sanji'ye attım.

Güzel konu.

Usopp kesinlikle favorim. 2. seçenek olarak da görüşünü baya bir ilerlettiği için oyumu Katakuri'ye verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık