Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Beğendiğiniz Çizgi Dizi

En beğendiğiniz çizgi dizi?

• The Simpsons

Kullanılan: 6 11.8%
  • Family Guy

Kullanılan: 4 7.8%
  • South Park

Kullanılan: 12 23.5%
  • Rick and Morty

Kullanılan: 19 37.3%
  • Arthur

Kullanılan: 1 2.0%
  • Futurama

Kullanılan: 2 3.9%
  • American Dad

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 7 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    51
simpsons ya da family guy. cartman kenny şekerler ama her ne sepeble olursa olsun Hz. Muhammed'e laf edilemez. Sistem eleştirisi felan diye de kendinizi avutmayın. 88 den beri süren simpsonlar da bir kere olsun gördünüz mü peygamberimizle dalga geçildiği, hayır. Demek ki dine saldırmadan da oluyormuş. Geçtiğimiz yaza kadar izlerdim southparkı o bölüm çıktıktan sonra bıraktım izlemeyi.
Geçtiğimiz yazdan önce de Hz. Muhammed'in daha başka bölümlerde gösterildiğini hatta yüzünün de seride gösterildiğini hatta ve hatta ellerinden ateş attığını hatırlatmak isterim. Belki o bölümleri izlemedin veyahut unutmuş olabilirsin...

Ben yokken açılmış konu ama South Park tabii ki de hiç bir şeyden korkmadan eleştiren tek show'dur bence.

koma

The Simpsons kraldır king'dir:D
hele birde maraşa dvdi götüren bölüm benim nezdimde en iyi bölümerden biriydi .:D

bence The Simpsons, hernekadar south parka daha çok gülsemde Simpsons un yeri her zaman ayrıdır değişmez:artiz: (bu arada Family Guy bu ikisinin yanına yakışmıyor söylemeden geçemedim:ehe:)

Smoker-san öyle bir konu açmışsın ki iki ucu ... Değnek :D

+ American Dad
+ Futurama

bunları da ekle bence benim favorim bu ikisi olur açıkcası :p

Geçtiğimiz yazdan önce de Hz. Muhammed'in daha başka bölümlerde gösterildiğini hatta yüzünün de seride gösterildiğini hatta ve hatta ellerinden ateş attığını hatırlatmak isterim. Belki o bölümleri izlemedin veyahut unutmuş olabilirsin...
Kendi başkanlarıyla bile " İ... lan bu Obama " diye dalga geçiliyor gülüp geçmek lazım .
Bu kadar tepkiye gerek yok bence ha ne dersin ? :rolleyes:
Yahudilerle , Hristiyanlarla dalgada geçildi ben gülüyorum sadece yanlış mı düşünüyorum ? :D

South Park'ın yerini ne tutabilir ki :D Ama yapılacak espri kalmayınca Cartman-sama'ya yükleniyorlar o biraz kötü oluyor :(

Homer da komik bir karakter ama bende Cartman yüzünden Southparka veriyorum. Öğretmeninin masasına s.çtığı sahne aklıma geldikçe gülerim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık