Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209
Yalnız kanjuro kimseye ihanet etmiş biri değil ki? Türkiye Fransa'ya ajan yollasa, herif orada 10 sene yaşadıktan sonra Türkiye adına ajanlık yapmaya devam etse hain mi olacak? Ne alaka yani

Üye silindi 1004

Yalnız kanjuro kimseye ihanet etmiş biri değil ki? Türkiye Fransa'ya ajan yollasa, herif orada 10 sene yaşadıktan sonra Türkiye adına ajanlık yapmaya devam etse hain mi olacak? Ne alaka yani
Adam 9 Kın'la beraber ölmeye de okeydi. Ben daha önce böyle hain görmedim.

Adam 9 Kın'la beraber ölmeye de okeydi. Ben daha önce böyle hain görmedim.
Adam daha bebeyken öksüz kalsın Wano'nun yavşakları yüzünden, sonra mıy mıy. Luffy bu adaya 40 sene önce gelse Zoro ile ve bu gavatların davranışlarını görse ne yapardı sanıyorsunuz? O şitmotsuki diye yanıp bittiğiniz tiplerin sülalesinin ağzına ağzına vururdu.

Üye silindi 1004

Adam daha bebeyken öksüz kalsın Wano'nun yavşakları yüzünden, sonra mıy mıy. Luffy bu adaya 40 sene önce gelse Zoro ile ve bu gavatların davranışlarını görse ne yapardı sanıyorsunuz? O şitmotsuki diye yanıp bittiğiniz tiplerin sülalesinin ağzına ağzına vururdu.
Orochi'yle Kanjuro'nun yaşadığı katliama tanık olsalar Wano diye bir yer kalmazdı. Bizimkiler eğlence olsun diye yıkarlardı. Millet işlerine gelmeyince hain oluyor. Wano ve Oden'in ailesinden daha hain kimse yok.

Croco-boy en sevdiğim kötülerden, Hem Alabastra hemde Marineford Arc'ında da sempatimi kazanmıştır kendisi. Korsanlığın hakkını veriyor adam.

Gelelim Bellamy' e adamın tek hatası Doflamingo'ya çok sadık olmasıydı.

Lucci'de Dünya Hükümeti'nin ajanı sadece verilen emirleri yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık