Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] En çok izlemek istediğiniz mücadele?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Chaos Bringer tarafından 23 Şub 2017 tarihinde açılan konu

?

En çok izlemek istediğiniz mücadele hangisidir?

1. Kaido vs Gecko Moria

1 oy
    0.5%
  2. Kaido vs Kid , Apoo , Hawkins

2 oy
    1.0%
  3. Magellan vs BB pirates

4 oy
    2.1%
  4. Jack vs Fujitora , Sengoku , Tsuru

3 oy
    1.6%
  5. WB pirates (Marco) vs BB pirates

17 oy
    8.9%
  6. Kaido vs Shanks

49 oy
    25.5%
  7. Shiki vs Garp , Sengoku

0 oy
    0.0%
  8. Kuzan vs Sakazuki

39 oy
    20.3%
  9. Shanks vs Mihawk

44 oy
    22.9%
  10. Roger vs Garp

59 oy
    30.7%
  11. Crocodile vs WB

5 oy
    2.6%
  12. Edward Weevil vs WB pirates

0 oy
    0.0%
  13. Roger vs WB

57 oy
    29.7%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 1,592
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Evet güzel insanlar 1 haftalık manga boşluğuna biraz daha renk katmak istedim. One Piece'de şu dövüşü izlesem gözüm açık gitmem dediğiniz mücadele hangisi?

1- Kaido vs Gecko Moria

Zamanında Moria'nın Kaido ile kafa kafaya savaşabilen bir korsan olduğunu söyleniyor. Edindiğimiz izlenimler Kaido'nun galibiyeti ile sonuçlandığı şeklinde. Fakat Moria'nın Kaido ile kafa kafaya girebilmesi en azından benim için merak uyandırıyor.

2- Kaido vs Kid - Apoo - Hawkins

Çiçeği burnunda Kid ittifağının üstüne şer güllesi gibi düşen Kaido'nun kazandığı bir savaştır. Apoo'nun ittifağı sattığı da düşünceler arasında.

3- Magellan vs BB pirates

Adaletin gururlu , idealist ve zehir saçan , cehennem patronunun kaybettiği bir savaştır. BB tayfası için davet ettiği yeni üyelerle birlikte Magellan'ı ağır yaralayarak kazanmıştır.

4- Jack vs Fujitora - Sengoku - Tsuru

Gözü kara antik filimizin Doffy'yi kurtarmak için girdiği bir savaştır. Denizcilerin kazandığı düşünülen bir savaştır. Savaştan sonra denizcilerin durumu merak edilenler arasında.

5- WB Pirates vs BB Pirates

Marco komutasındaki komutanların intikam için BB korsanları ile yaptığı destansı savaş. Marco önderliğindeki komutanlar bu savaşı kaybetmiştir.Bu olaydan sonra BB Yonkou olarak anılmaya başlanmıştır.

6- Kaido vs Shanks

Hakkında çok az şey bilinen bir savaştır. Shanks'ın Marineford'a gelişini durdurmak için Kaido'nun açtığı bir savaş olarak düşünülüyor. Kazanan bilinmemektedir yada yoktur. Lakin Shanks'ın Marineford'a varabilmesi Kaido'nun onu engelleyemediği anlamına gelir.

7- Shiki vs Garp - Sengoku

Shiki'nin tek başına Marineford'un yarısını yok ettiği muazzam savaşlardan biri. Lakin altın aslan istediği elde edemeden Garp ve Sengoku'ya yenik düşüyor. Garp ve Sengoku'nun bu galibiyetinin sonrası Shiki'nin Impel Down'dan kaçması, yeni alınıp yere düşürülen dondurma hissiyatı yaratıyor denizcilerde.

8- Kuzan vs Sakazuki

Havayı değiştiren , adayı Log pose'lardan bile silen kudretli mücadele olarak bahsediliyor. Aokiji ve Akainu'nun filo amiralliği konumu için yaptıkları dövüş. Kazanan Akainu olmuştur ve Aokiji denizcilerden ayrılmıştır.

9- Shanks vs Mihawk

Mücadeleleri dünyaca duyulmuş , destansı olarak geçmektedir. Kazananın ve kaybedenin bilinmediği bir dövüştür. Shanks'ın kolunu kaybetmesi ile noktalanmıştır.

10- Roger vs Garp

Geçmişte Roger'ı sayısızca sıkıştırmış Garp ile birbirlerini neredeyse öldürme noktasına geldikleri bu mücadelelerin kazananı bilinmemektedir.

11- Crocodile vs Edward Newgate(WB)

Gençlik döneminde timsahın WB'ye meydan okuyup yenilmesi ile sonuçlanmıştır. Croco'nun yaralarını bu dövüşten sonra aldığı tahminler arasındadır.

12- Edward Weevil vs eski WB müttefikleri

Shicibukai'lerden biri olan ve güç olarak BeyazSakal'ın gençliğini anımsattığı söylenen Edward Weevil. Ayrıca BeyazSakal'ın oğlu olduğu iddia edilir. Eski WB müttefiklerini yok ettiği biliniyor. Açıkçası WB gibi bisento kullanması bende onun dövüş tarzına karşı merak uyandırdı.

13- Roger vs WB

Roger'a denk dövüştüğü söylenen tek adam. Sonrasında dünyanın en güçlü ünvanını eline almış fakat Roger'ın tahtına oturmamıştır. Aralarındaki savaş hayal gücünü zorlar diye tahmin ediyorum. Savaşın sonucu bilinmemektedir.

edit:1-anket konusu önceden var mıydı bilemiyorum , inceledim fakat bulamadım.
    2-Shanks'ın gözündeki yara BB ile savaşırken olup olmadığı kesin bilinmediğinden ankete koymadım. Bunun dışında unuttuklarım varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleme: 23 Şub 2017
  2. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,609
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bana Shanks gerek valla. Merak ediyorum adamı. Mihawk ile olan olabilirdi ama Kaido ile aralarında ne geçti onu da merak ediyorum. O yüzden onu seçeyim.

3. Shakan (:))
    Mesaj Sayısı 3,771
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Kaido ve Shanks.
    Shanks'ın Kaidou'yu düşürdüğünü görmek isterdim:oleyo2:

4. Mystic07 Üye

Mystic07 (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,092
    Üyelik Tarihi18 Nis 2014
    Wb vs Roger ankette olmalıydı çogu şıktan iyi bir seçenek.
    Mihawk'ı merak ettiğim için Mihawk vs Shanks dedim.

5. Mesaj Sayısı 9,166
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016

Buggy diyordu denk dövüşen adam diye.

Kid vs Kaido,Roger-Garp ve Roger-Wb yi görmek isterdim.

6. Shakan (:))
    Mesaj Sayısı 3,771
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Kid vs Kaidoyu görmek isteme bence. Bir Kid fanı olarak o vs seni üzer.

7. Mesaj Sayısı 9,166
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Kaidoyu dövecek hali yok ya.Ben gücünü ve yeteneğini görmek isterdim.

8. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 1,592
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Evet onu biliyorum , denk dövüşen ; Roger gücünde dövüşebilen anlamında orada. WB ile Roger dövüştü anlamı çıkmıyor. O yüzden yazmadım. Ben mi yanlış anladım acaba? Genede ankete koyalım o zaman.

9. Shakan (:))
    Mesaj Sayısı 3,771
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Yok işte ben yetenek göstermeden yenilmiştir diye şeetmiştim.
    Ama Kış reyizi severiz. Gösterilse en azından Apo cibiliyetsizinin sama çekişini görürüz. Belki de bizi şaşırtıp Kaidoyu zorlamışlardır( en azından biraz ):hoo:

10. Mesaj Sayısı 9,166
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016

Kaido Kid e tek atıcak düzeyde ise bizimkiler boşu boşuna yonkouya yürüyorlar.Kid e yatırım yap derim.Reyiz boş çıkmayacak.

@danieleffect görmüştür diye tahmin ediyorum.Hatta Fb si bile vardı Mf arcta.Wb ile kapışıyorlardı tayfa olarak.Şenks felan da vardı miço olarak.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık