Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] El Yapımı Going Merry Maketi

Nasıl Olmuş ?

• İdare eder en azından benzemiş.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kafasını benzetemedim.

• Çok kötü olmuş sen bir daha maket yapma :(

• Kullanılan toplam oy
    60
Ellerine sağlık ben de beğendim. İlerletirsen satış dahi yaparsın. İnsta'da yayılım sağlaması için daha fazla hastag kullanmanı öneririm.

Maket işlerinden anlamam ama sanırım sen de hangi seviyede olduğunun farkında olarak anketi hazırlamışsın :) Ahşap oymak ve maket yapmak kolay bir hobi değil ama başlangıç olarak müthiş bir iş çıkmış.

Aklıma bir fikir geldi. Yelkenlerin kumaştan gibi. Eğer nispeten esnek mesela röntgen filmi gibi bir şeyi kesersen ve ondan küçük bir kumaş kılıf ayarlarsan yelkenler şişik durabilir böyle kavisli şekilde.

Ellerine sağlık ben de beğendim. İlerletirsen satış dahi yaparsın. İnsta'da yayılım sağlaması için daha fazla hastag kullanmanı öneririm.
Teşekkürler tavsiyen için, çok fazla hastag e boğmayı sevmiyorum, alakalı olan aklıma gelen tüm hastagleri attım, bazen yeri geliyor bir videoya denk geliyorum video nun içeriğinde Rihanna var diye diğer bütün şarkıcıları hastag lemiş mesela, benim de aklıma gelen tüm animeleri hastaglemem gibi olur. :)

Maket işlerinden anlamam ama sanırım sen de hangi seviyede olduğunun farkında olarak anketi hazırlamışsın :) Ahşap oymak ve maket yapmak kolay bir hobi değil ama başlangıç olarak müthiş bir iş çıkmış.

Aklıma bir fikir geldi. Yelkenlerin kumaştan gibi. Eğer nispeten esnek mesela röntgen filmi gibi bir şeyi kesersen ve ondan küçük bir kumaş kılıf ayarlarsan yelkenler şişik durabilir böyle kavisli şekilde.
Şimdilik sadece maket bıçağı ile oyduğum için biraz zor oldu, biraz paraya kıyıp başka aletlerde almam lazım :)

O yelken olayında benim de aklıma geldi acaba şişik mi yapsam daha estetik durur diye, sonra gerçekçi olsun diye bir tane uygun bez buldum onu boyadım, toplanabilir bir yelken falan yaparım diye düşündüm sonra yapmaya üşendim onu :). İnstagrama attığım reelste yapay rüzgar yaptım, yelkenler az şişik gibi olsun diye, biraz da kısa yapmışım sanırım yelkeni ondan rüzgarı çok vurunca hoşuma gitmedi azalttım seviyesini. O an aklıma ne eserse onu yapıyorum yani işleri büyütürsem tavsiye üzerine maket yapmaya başlayabilirim. :)

Teşekkürler tavsiyen için, çok fazla hastag e boğmayı sevmiyorum, alakalı olan aklıma gelen tüm hastagleri attım, bazen yeri geliyor bir videoya denk geliyorum video nun içeriğinde Rihanna var diye diğer bütün şarkıcıları hastag lemiş mesela, benim de aklıma gelen tüm animeleri hastaglemem gibi olur. :)
Rica ederim. Benim bahsettiğim tüm animeleri kapsayan değil. İnstada güzel yayılım sağlamış gördüğüm Op resim/videoları Op ile alakalı hastaglar kullanıyor. Tayfanın isim hastaglerini kullanıyorlar ya da ülke Op hastagi. OnePieceTurkey, OnePieceEndonesia vb. gibi ya da MonkeyDLuffy, RoronoaZoro vb. gibi alakalı şeyler. Görünmeni arttırır ama sen bilirsin tabi ki yine de.

Rica ederim. Benim bahsettiğim tüm animeleri kapsayan değil. İnstada güzel yayılım sağlamış gördüğüm Op resim/videoları Op ile alakalı hastaglar kullanıyor. Tayfanın isim hastaglerini kullanıyorlar ya da ülke Op hastagi. OnePieceTurkey, OnePieceEndonesia vb. gibi ya da MonkeyDLuffy, RoronoaZoro vb. gibi alakalı şeyler. Görünmeni arttırır ama sen bilirsin tabi ki yine de.
Anladım senin kastettiğin şeyi, biraz tereddütteyim önce biraz gönderi ile doldurup sonra büyümeyi düşünüyorum :) Hadi bir tane gemi yaptım olsun binlerce takipçim dersem, benim karakterime yakışmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık