Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda'ya Ne Sorardınız?

• Konbuyu başlatan YaaTahaa
  • Başlangıç tarihi

YaaTahaa

'' Senin derdin ne oğlum ha ?? Nedir senin derdin bunu söyle bana ?? Açık açık söyleki bilelim , olmazki kardeşim bu kadar '' derim :D
Ahaha :D Kaputu açmışlar birde aküyü çalmışlar, e kaputu açtınız bari aküyü çalmayın, aküyü çalmamış olsalar yani.. :D Aynı bu misal senin soruda :D

Sengoku ile ilgili bir flashback gibi bir hikaye olacak mı ileride bir yerlerde yoksa seriden tamamen çıkıp sadece filmlerde 2 cümlesini mi göreceğiz?

Mihawk'ta haki var mı?
Mihawk'tan önceki en güçlü kılıç ustası kim?
Zoro'nun anne veya babasını görecek miyiz?
H.haki'nin hava olaylarına etkisi var mı?
En güçlü meyveleri amirallerin kaptığını düşünürsek denizcilerin bu meyveleri özel olarak seçip aradıklarını düşünebilir miyiz?
Yeni dünya'da ki her denizciye haki ve soru gibi tekniklerin öğretebilmesi için Akainu'nun bir çalışması var mı?
Sabo Marineford olayları sırasında ne yapıyordu?
Tayfaya güzel güçlü bir kadın eklenecekmiş diye duydum, doğruluk payı var mı?

Sonradan aklma gelen bir soruda şu oldu;

Luffy nin annesi nerde, öldümü kaldımı ?.Dragonun annesi ve garp ın eşi kim ?.Soy hakkında biraz bilgi ver be adam.Gökten zeplinle inmediler ya.Son olarkta tayfadakilerin ailesi hakkında biraz bilgi versin

Sonradan aklma gelen bir soruda şu oldu;

Luffy nin annesi nerde, öldümü kaldımı ?.Dragonun annesi ve garp ın eşi kim ?.Soy hakkında biraz bilgi ver be adam.Gökten zeplinle inmediler ya.Son olarkta tayfadakilerin ailesi hakkında biraz bilgi versin
Maceranın kendisi ömür tüketiyor ne ailesi girme o meselelere adam ölümsüz olsa bitirmez aile flashback e girse aman aman:cool:

Şu usoppa savaşacak daha düzgün bir şey veremedin mi diye sorardım.

Utanmasa ileriki bölümlerde millete zehirli salatalık fırlatacak :D

Tek bir şey sorardım ve tüm kavgaları sona erdirecek bir liste. One Piece te güç sıralaması. 2yıl önceki sonra ki halleri meyveli meyvesiz halleri. Dünyada ki herkesin güç sıralamasını isterdim site huzura kavuşurdu...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık