Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eiichiro Oda

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda hdbfresh tarafından 2 Oca 2015 tarihinde açılan konu

1. ch3rl0b11n i tego Site Yetkilisi

ch3rl0b11n (i tego)
    Mesaj Sayısı 5,344
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    AHAHAHAHAHAHAHAHAHA Kubo yine günümü şenlendirdi. :D
    Cidden hiç şaşırtmadı. Takipçilerinin nefretini göz önüne alınınca, mangakadan daha azını beklemezsin. İyi güldüm ya ahahahah :D

Bıçkın arap prensin bizden olduğu belliydi ya. Adam Arabistan'ı modernleştiriyor alttan alttan, umarım Toei'yi de adam eder. Kesin Croco fanıdır bu. :D

2. Monkey D. Luffy Yare Yare Daze

Monkey D. Luffy (Yare Yare Daze)
    Mesaj Sayısı 7,047
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Kubo'ya ben de koptum ahaha.

3. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 3,394
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Eline sağlık.

Röportajı okumuştum. Röportaj TBS Radyo'da Shonen Jump'ın 50. yılı için yapılan bir programda yer alıyor. Yalnız röportajda bahsedilen, Oda'nın gerisinde kalıp da Oda'dan nefret etmeye başladığı manga Bleach değil, Ultra Unholy Hearted Machine isimli mangası. Haftalık Shonen Jump dergisinin 1996 Yaz Özel Sayısı'nda yayınlandılar. Çıkan mangalar şöyle:
    Bastard!!
    Ultra Unholy Hearted Machine
    My Sweet Home
    Romance Dawn
    Butsu Zone

4. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bleach değilmiş. :oleyo:

5. Reiper Sayın Savcım

Reiper (Sayın Savcım)
    Mesaj Sayısı 5,677
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Şurda yayım tarihi 1999 yazıyor.

https://www.mangaupdates.com/series.html?id=1296

Eğer 1996 yapımıysa One Piece'e değil Romance Dawn'a ifrit olmuştur. :)

Diğer yandan kimle röportaj yapıldığını anlamadım. Kendisi mi demiş Odadan nefret ediyorum diye yoksa 3. Kişiler onun hakkında mı konuşmuşlar?

6. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Kendi diyor. Aha Japonca'dan İngilizce'ye falan çevir Translate'ten oku. :oleyo: https://www.j-cast.com/2017/11/13313746.html

7. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,007
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Prensin bana bissürü altın vermesi daha iyi olurdu ama neyse artık, toei falan değil de dizi projesine destek çıksa bari.

8. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 3,394
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Bahsettiği manga bu değil yalnız. Ultra Unholy Hearted Machine tek sayılık olarak 1996'da yayınlanmış. Bu tek sayılık daha sonra Zombie Powder'ın bir cildinde de yer almış. Yayınlandıkları Shonen Jump'ın kapağı da şu:
    Edit: Verdiğin linkte de zaten 2. ciltte yer aldığı yazıyor.

9. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Bu akşam, Tokyo'da yapılan One Piece Kabuki gösterisine VAs(Hasır şapkalar muhtemelen) ile Oda da gitmiş. Perdeler kapandıktan sonra, Oda sahneye gidip oyunculara teşekkür etmiş. Oda'nın kızı ve Emino Ichikawa(Kabuki oyuncusu) teflerini değiş tokuş etmiş.

Personel tarafından, gösteriyi izleyenlere Kabuki gösterisinin ikinci perdesinin başlangıcında Oda'nın çizimleriyle birlikte çalan TETOTE isimli şarkı sırasında (aşağıda görseli bulunan) Süper Tef'i kullanmaları tavsiye edilmiş.

Luffy'nin yanında "Süper Tef" yazıyormuş.

10. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Oda, her bir oyuncuya tek tek teşekkür etmiş. Kaynak: Bir Kabuki oyuncusunun blog'u.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık