Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda ve Masashi Kishimoto Röportajı

Naruto'nun bittiği hafta, Jump'ın kapağında Naruto yer almamıştı. Bir sonraki hafta Oda, tepkisini göstermişti.

Hiç yakışıyor mu sevmediğin bir serinin okuyucularına " ergen " diye hitap etmek ? :(
Kaliteni ortaya koydun işte ://
Adam Kapağa One Piece koymuş işte benden sonra şunu bari okuyunda benim kadar para kazansın fakir demiş :(
Şimdi sen bile inkar edemezsin Naruto kitlesinin çok büyük çoğunluğunun 13-16 yaş aralığındaki gençlerden (Bak ergen demiyorum) oluştuğunu. O yaş grubu da böyle aşk meşk, intikam, hırs falan fistan gibi duygulara çok kapılırlar. Kishi de ticari olarak bu fırsatı iyi değerlendirmiş işte Stepheine Meyer gibi. :/

Oda bi kıyak geçti son sayısında bari finali çok okunsun diye, sen çok yanlış anlamışsın. Kishi'nin göndermesi de "yenilgiyi kabul ettim bırakıyorum, beni yenen budur" mesajıydı. :/:/

Şimdi sen bile inkar edemezsin Naruto kitlesinin çok büyük çoğunluğunun 13-16 yaş aralığındaki gençlerden (Bak ergen demiyorum) oluştuğunu. O yaş grubu da böyle aşk meşk, intikam, hırs falan fistan gibi duygulara çok kapılırlar. Kishi de ticari olarak bu fırsatı iyi değerlendirmiş işte Stepheine Meyer gibi. :/

Oda bi kıyak geçti son sayısında bari finali çok okunsun diye, sen çok yanlış anlamışsın. Kishi'nin göndermesi de "yenilgiyi kabul ettim bırakıyorum, beni yenen budur" mesajıydı. :/:/
One Piece 15 yaş kitlesine hitap edecek şekilde yazılıyor. :/
Çoğu mangalar o yaş kitlelerinde uçuşur. Bleach biraz daha yetişkin kategorisindedir. :/

Yinede yaştan vurman hoş değil :/ Niye böyle yapıyorsunuz ki ? One Piece den daha popüler ve daha fazla para kazanmış.
Daha ne diyebilirim ki :(

One Piece 15 yaş kitlesine hitap edecek şekilde yazılıyor. :/
Çoğu mangalar o yaş kitlelerinde uçuşur. Bleach biraz daha yetişkin kategorisindedir. :/

Yinede yaştan vurman hoş değil :/ Niye böyle yapıyorsunuz ki ? One Piece den daha popüler ve daha fazla para kazanmış.
Daha ne diyebilirim ki :(
Hangi yaşa hitap ettiğinin önemi yok. Burada hitap ettiği kitle demek o yaşın da anlayabileceği demek. One Piece tüm yaş aralıklarında birinci sırada yer alıyor. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık