Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

Varya Thiller Barktaki :D Mihawk ve Zoro ile takılan :D
Perona tam hayal ettiği yere düştü ama orada hizmetçi olmayınca rahatı bozuldu.Bir nevi mihawkın sekreteri gibi birşey oldu artık emirler yağdırıyor.Çayını kahvesini getiriyor önceden de zoroyla ayıcık oyunu oynuyordu.Senin dediğinle alakası yok yani :D

Bir hancock var o da kara sevda.Ha birde nami olabilir law ile ilgili teoriler gördüm nette.

Roronoa Zoro

Perona tam hayal ettiği yere düştü ama orada hizmetçi olmayınca rahatı bozuldu.Bir nevi mihawkın sekreteri gibi birşey oldu artık emirler yağdırıyor.Çayını kahvesini getiriyor önceden de zoroyla ayıcık oyunu oynuyordu.Senin dediğinle alakası yok yani :D

Bir hancock var o da kara sevda.Ha birde nami olabilir law ile ilgili teoriler gördüm nette.
Ne teorisiymiş o? (Dedikoducu hanım teyze edasıyla)

Olsun ben onda bir Zoro sevdası sezdim :D

LuNa teorisi vardı o neydi öyle ya.. İşin kötüsü insanın kafasına da yatıyordu biraz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık