Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Elinize sağlık .Japonya'da artık takıntı haline gelmiş bence OP. Nüfusları 130 milyon ,360 milyon kopya satılmış ilginç.

Editörlerimin One Piece için resmi manga hesabı oluşturalı bir sene oldu bile. Yaklaşık 150.000 takipçi vardı değil mi? Müteşekkirim. OP resmi "Line" hesabının 500.000 takipçisi olduğunu duydum. Bu yüzden aynı miktarda takipçiye Twitter'da da ulaşacağımızı umuyorum. One Piece ile ilgili birçok bilgiyi sizlerle paylaşıyorlar. Bazen One Piece'in Hollywood yapımı adaptasyonunun nasıl gittiği hakkında da konuşuyorlar.

İnternet üzerinden bir duyuru yapmanın o kadar da kolay olmadığını fark ettim. Bazı Youtuber'ların 1 milyondan fazla takipçisinin olması gerçekten etkileyici. Hikakin gerçekten harika. (Hikakin ünlü bir Japon Youtuber. Oda'nın çizimi de bu mesajda yer alıyor.) Onun youtube üzerinden yayınladığı videolar hoşuma gitti. Editörlerim bazen canlı yayın yapsalar da onların havası pek etkileyici değil. (gülüyor.) Ben şahsen videolarını beğeniyorum.

Aslına bakılırsa, onlar alımsız görünüşlerine rağmen One Piece'i destekleyen en güvenilir çalışanlarım. (Oda onların simalarını mesajında çizmiş. Solda manga editörü Naito, sağda anime, oyun ve ürün gibi konuların editörü olan Sugita var. Oda, ikisinin de iyi arkadaşlar olduğunu söylüyor.

Resimde yer alan ek bilgiler:

Oda, Twitter logosunda ne tür bir kuş kullanıldığını merak ediyor.
Oda, yakın zamanda çıkan "Animal Crossing: Pocket Camp" isimli Nintendo akıllı telefon uygulamasını sevmiş. Birçok Japon, geçen ay yayınlanmış olan bu uygulamayı seviyormuş.
Editörler, Oda'nın mesajını rt'lemiş ve yazdıklarından dolayı müteşekkirlermiş.

Kaynak: Sandman

@LeMontCorvo , Fransa'dan Oda'ya harika bir hediye göndermiş. Sandman'da Editör Naito'nun hediye hakkında yaklaşık bir saat kadar önce gönderdiği mesajın çevirisini yapmış. Farklı bir mesajı da Fransızca olarak yazmış. Oda'nın ablası 2006 yılında bir Fransız'la evlenmiş.

Naito: Bugün Fransız OP hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutulduk. Ne oldu acaba diye merak ediyordum. Bir süre sonra, uluslararası nakliyat firması aracılığıyla Fransa'dan oldukça büyük bir bagajda hediye gelmiş. "Demek bahsi geçen bagaj buymuş! Birçok farklı dilde yazılmış çokça mesaj aldık. Dünyanın dört bir yanından destek verdiğiniz için çok teşekkürler!

Bagaj dediğim şey:

İlgili tweet: https://twitter.com/LeMontCorvo/status/938898570035462144

@LeMontCorvo , Fransa'dan Oda'ya harika bir hediye göndermiş. Sandman'da Editör Naito'nun hediye hakkında yaklaşık bir saat kadar önce gönderdiği mesajın çevirisini yapmış. Farklı bir mesajı da Fransızca olarak yazmış. Oda'nın ablası 2006 yılında bir Fransız'la evlenmiş.

Naito: Bugün Fransız OP hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutulduk. Ne oldu acaba diye merak ediyordum. Bir süre sonra, uluslararası nakliyat firması aracılığıyla Fransa'dan oldukça büyük bir bagajda hediye gelmiş. "Demek bahsi geçen bagaj buymuş! Birçok farklı dilde yazılmış çokça mesaj aldık. Dünyanın dört bir yanından destek verdiğiniz için çok teşekkürler!

Bagaj dediğim şey:

İlgili tweet: https://twitter.com/LeMontCorvo/status/938898570035462144
İçinde ne var acaba? :oleyo:

Oda, çalışanları için tonla tişört yaptırmış. Tişörtlerde Oda tarafından çizilmiş olan Hasırşapkalar bulunyormuş. Jump Festa'nın ardından gittikleri restoranda iPhone X kullanarak Animoji yapmış.

3. fotoğrafta, Zoro kuklasının ardında Oda bulunuyor. İlgili video Twitter https://twitter.com/Eiichiro_Staff hesabından izlenebilir. Bu kukla anime yapımcısından Oda'ya bir hediyeymiş.

4. fotoğraf Oda'nın yaptığı Animoji. Ses, Chopper'ın seslendirmenine aitmiş. Oda'nın iPad Pro 12.9'u da varmış. iPad üzerinden yaptığı Nami çizimini Youtube üzerinden Oda ppap aratarak izleyebilirsiniz. Ya da buraya tıklayın.

Bu da animoji

Bu da video

Son düzenleme:
Artık şu toplu tayfa resimlerine Jinbei de katılsa ya :D Arc bitince resmi olarak katılıyorlar genelde, sonrasında o da yer alır sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık