Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

@ Monkey D. Luffy

3 ihtimal var demişsin sonra da o saydığın ihtimallerden biri için buna ihtimal yok demişsin :D

Bazı arkadaşlar nasıl Ivankov için Luffy'nin annesi olabilir diyorlar anlayamadım. Adam onun annesi olsa şaşırır mı hiç Dragon'un oğlu var diye.

Bence Luffy'nin annesi Nami-Jewellry Bonney (ismi yanlış yazdıysam özür) karışımı bir şey çıkar.

Seride şuan bence 3 kişinin Luffy'nin annesi olma ihtimali var.
1-İvankov:Bence kadın hali gayet güzel.Normal bir kadın karakter olsaydı devrimci vs diye fanı bence çok olurdu.Ama Luffy'nin annesi olma ihtimali yok bence.
2-Croco:İvankov ile aralarındaki sır bu olabilir.Önceden kadındır kk olma hedefi var.Ama bence Croco da değil.
3-Bigmam:Bilmiyorum ne dersiniz?Serideki en güçlü kadın neden Luffy'nin annesi olmasın?Denizcilerin en güçlüsü bir aralar dedesiydi.
Dragon belki de serideki en güçlü kişidir.Annesi neden onlardan altta olsun ki?

Tuhaf olan Garp'ın Dragon'dan bahsedip Luffy'nin annesinden bahsetmemesi.Acaba Garp da kim olduğunu bilmiyor mu?Yoksa söylememesi saçma bence.
Abi Croco nedir ahahahhahahaha Croco nedir ya ???:ehe:

Harbiden Croco ne ya :D O olsa isminden tanır boşuna dövüşmezdi Arabasta'da. Hadi anlamadı diyelim, MF'da babası açıklandığında gelip demez miydi annenim diye. Yorumlarınıza saygım var ama bu kadar da uçmayın abi. Anne olabilecek 3 ihtimal sayıp da birini travesti birini de bir erkek göstermeyin ne olur.

"Luffy, Zoro ve Nami One Piece'in tetikleyicisi ve çekirdeğidirler. Color Walk 1 (2001)
löl. Eline sağlık bu arada. Emeğe saygı.

Adam çok az uyuyor yahu nasıl dayanıyor yazık adama. Editörlerinde yalnız %60 tamam diyor 10 yıl kalmış adam aklındakileri yazsa 30 yıl sürer rahat :D

Çeviri için teşekkürler. Büyük emek var.

@darkspeed Niyeyse benim de aklıma Bell-mère gelmişti ama sonra saçma geldi.

@MoP Mobilde olunca video başlığı falan görünmedi. İlkte açmak istemedim artık nasıl bi etki bıraktıysan bende :( Mazimiz de yok ama...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık