Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Edward Weevil'ın Seviyesi

Edward Weevil'ım seviyesi ?

• Kullanılan toplam oy
    96
Fena iddialıyız bakıyorum .d Sen şimdiden Smoothie>Marco'ya kendini hazırla .d
Sen şöyle yazınca Smoothie, Marcoyu kesti spoilerına yükselen Aiden ve diğer Şumuticiler aklıma geldi. :hhh::hhh:

İzo'yu geçemeyen sağ kol varken Smoothie'yi gömmek için Reiju da demezsin :(
Gözlemi çöp olduğu için Kılıç düşürmekle, Vinsmokelarda bile en güçlü üç kişiye giremeyecek kadına baş belası demek bir değil. Hatta Yk1 Milyon ayarı Brook'a Pone çaldırmak hiç bir değil.

Sen şöyle yazınca Smoothie, Marcoyu kesti spoilerına yükselen Aiden ve diğer Şumuticiler aklıma geldi. :hhh::hhh:
Beni alıntılıyordu gaza gelen hatırlamaz mıyım o bölümü .d Smoothie'ya laf atıyorum diye.

Gözlemi çöp olduğu için Kılıç düşürmekle, Vinsmokelarda bile en güçlü üç kişiye giremeyecek kadına baş belası demek bir değil. Hatta Yk1 Milyon ayarı Brook'a Pone çaldırmak hiç bir değil.
La Brook dediğimiz adam mangal gibi bir yüreğe sahip, Linlin'e dalabilen bir cengaver.Queen Linlin ile karşı karşıya geldiğinde az daha bayılacaktı .d O küçümsediğin vinsmokelardan birisinin zırhını spiker kardeşimiz geçemiyor öyle rahatça.Kata tekledi diye çok mu ezik sanıyorsun reis bunları sen .d

Son düzenleme:
Madem bu kadar güçlü. Gücü genç WB'yi andırıyor. Neden bu kadar kötü tasarlıyorsun karakteri. Bütün güçlü karakterlere bakınca gücüne yakışır bir karizması, görünüşleri var. Hiç ciddiye alamıyorum bu tipi...

Valla hiç ciddiye alamıyorum. Oda bence ilerleyen zamanlarda pişman olup çok etkisi olmadan çıkaraaktır bu karakteri. Bir misyonu seriye etki edecek önemli bir karakter olmamalı bu tip.

Sağ kol üstü. Fiziksel olarak Wb ayarı olabilir ama başka hiçbir şeyde iyi olduğunu düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık