Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
Bu dediklerin elbet olmuş olabilir ama ben orasını tartışmıyorum. Görünene göre 4vs2 olmuş diyorum.
Sayıların bir önemi yok bence sonuçta 50000 balık adam vs hasır şapka tayfası izledik (jinbei yi de tayfadan saydığımı söylememe gerek yok sanırım) önemli olan nicelik değil nitelik en basiti istediğin kadar sıradan insanı bir younkounun karşısına çikar sonuç değişmeyecektir çünkü güç farkı çok fazla bunun en basit örneği iki yıllık ayrılık öncesi ve sonrası pacifista savaşıydı

Sayıların bir önemi yok bence sonuçta 50000 balık adam vs hasır şapka tayfası izledik (jinbei yi de tayfadan saydığımı söylememe gerek yok sanırım) önemli olan nicelik değil nitelik en basiti istediğin kadar sıradan insanı bir younkounun karşısına çikar sonuç değişmeyecektir çünkü güç farkı çok fazla bunun en basit örneği iki yıllık ayrılık öncesi ve sonrası pacifista savaşıydı
Big Mom ile Kaido'nun şimdiye kıyasla çok daha güçsüz oldukları zaten söylendi. Bu yüzden onlar bu savaşta kolayca saf dışı olmuşlardır. Sonrasında ise Xebec and Kaido vs Roger and Garp olmuştur.

Bu Rocks'ın başka üyeleri de var. Onları da Roger korsanları ve geri kalanlar karşılamıştır.

@Rika

Sana yakıştıramadım , sen manga kaynaklı verilerle gelirsin.

Son düzenleme:
Big Mom ile Kaido'nun şimdiye kıyasla çok daha güçsüz oldukları zaten söylendi. Bu yüzden onlar bu savaşta kolayca saf dışı olmuşlardır. Sonrasında ise Xebec and Kaido vs Roger and Garp olmuştur.

Bu Rocks'ın başka üyeleri de var. Onları da Roger korsanları ve geri kalanlar karşılamıştır.
kaido tayfanın micosu ondan ziyade shiki desen daha mantikli olur bence ki o da şüpheli muhtemelen xebec vs roger and garp çok daha mantıklı yada xebec vs roger ve garp tan biri ki muhtemelen bu ikiliden biri ya çok güçsüzdü yada başka birşeyle meşguldü garp in anlatmaması vs bana daha cok xebec vs roger daha mantikli gibi düşündürdü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık