Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Roger ve Garp, Xebec'in işini bitirmiş. Wb karakterinde olan bir adam Xebec gibi bir manyak için dövüşe girmez. Burdan yola çıkarak Garp&Roger ikilisi Xebec, Wb, Kaido, BM gibi isimlerin hepsine çökmüş diyip Wb'yi gömmek ütopik bir düşünce yapısıdır.

Üşüyoruz. Gizli özne: "Biz". Şimdi Akainu bizi mi ısıtmış olmalı anlamadım :)

Ayrıca yaşlı ve hasta adama bile handikapsız dalmaya cesaret edemeyen anca yaptığı k*hpelik ile açık bulunca yiğitleşen kutsal sümüklülerin kuçu kuçusunu şu tatlı başlığın altında anmayalım :)
Akainu yalnızca emirlere uydu. Sengoku'ya üstü olarak saygısı vardı. Yoksa reyiz tüm WB korsanlarini tek başına karşısına alacak kadar mangal bir yüreğe sahip.

Ya siz bir(1) bölümden nasıl bir çıkarım yapıyorsunuz da onu bunu gömebiliyorsunuz?
Biri demiş xebec dövüşürken topukları vura vura kaçtı, diğeri demiş tam bir çöp yok efendim yaşlandıkça akıllanmış ama aslında canavarmış.

Soruyorum neye dayanarak bu söylemler? hani nerden kaçtığı manga sayfası? Onca insanı katlettiği bilgisi tam ollarak nerde?

Rica ediyorum şuraya birşey yazarken birazcık düşünüp öyle yazın boş boş aklınıza geleni yazmayın

Ya siz bir(1) bölümden nasıl bir çıkarım yapıyorsunuz da onu bunu gömebiliyorsunuz?
Biri demiş xebec dövüşürken topukları vura vura kaçtı, diğeri demiş tam bir çöp yok efendim yaşlandıkça akıllanmış ama aslında canavarmış.

Soruyorum neye dayanarak bu söylemler? hani nerden kaçtığı manga sayfası? Onca insanı katlettiği bilgisi tam ollarak nerde?

Rica ediyorum şuraya birşey yazarken birazcık düşünüp öyle yazın boş boş aklınıza geleni yazmayın
Kimisi öyle düşündüğünden değil de edgylik trollük yapayım diye giriyor o toplara. Öyle umuyorum.

Roger ve Garp, Xebec'in işini bitirmiş. Wb karakterinde olan bir adam Xebec gibi bir manyak için dövüşe girmez. Burdan yola çıkarak Garp&Roger ikilisi Xebec, Wb, Kaido, BM gibi isimlerin hepsine çökmüş diyip Wb'yi gömmek ütopik bir düşünce yapısıdır.
O 3'nun orda ne yaptigini aciklayabilecek misin? Yani o 3'u orda cay veya kahve icip 2vs1'i izlediler mi? Distopik'likten uzak bir yorum yapmissin uzgunum. "Dovuse girmez" diyorsun ama Wb'nin "Orda oldugunu" aciklayacak bir gerekcelendirme yapmamissin.

"Wb gomme" mesajindan bagimsiz olarakta Wb'nin "simdiki karekteri" ile "onceki karekteri" arasinda herhangi bir fark olmadigini dusunup "wb karekterinde olan bir adam Xebec'in..." gibi bir mesaj atmak senin tabirinle "Utopik bir dusunce yapisidir".

Üşüyoruz. Gizli özne: "Biz". Şimdi Akainu bizi mi ısıtmış olmalı anlamadım :)

Ayrıca yaşlı ve hasta adama bile handikapsız dalmaya cesaret edemeyen anca yaptığı k*hpelik ile açık bulunca yiğitleşen kutsal sümüklülerin kuçu kuçusunu şu tatlı başlığın altında anmayalım :)
Katılıyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık