Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Wb'nin o meyveyle her türlü saldırıya gideri varda Teach meyve gücünü iptal edebiliyor, o arada diğerleri öldürür Wb'yi. Teach olmasa Wb derdim kalbide teklemeyecek demişsin sürekli deprem sallasa etrafa adamların yapacak birşeyi yok hepsi yenilir

Monkey :D Luffy

çokta abartı bir eşleşme olmamış wb ölü haliyle teache diz çöktürüp tövbe ettirdi kesinlikle uzun soluklu bir dövüş olur akainu bile tüm wb tayfasına tek girip durdurulmamıştı wb ise bambaşka bir hikaye kararsız kaldım shicler çok daha değişik yeteneklere sahipler kazanma ihtimalleri yüksek fakat ama başından beri kendini tutmayan teklemeyen wb ile sonuç farklı da olabilir

güzel bir örnek vereyim
Ace ve Jinbei birbirine eşit gösterildi seride [ 3 aşşağı 5 yukarı ]
ve Jinbe Orta sınıf bir Schibukai

Buggy ve moria gibi tek yiyecek schileri saymazsak ve WB'nin sağlığı yerinde olsa [ hani az biraz ]
WB alayını alır. :good:

Monkey D. Garp

Whitebeard bambaşka bir seviyede bunlardan. Aradadaki seviye farkı çok fazla olduğundan sayıca üstünlüğün pek bi önemi yok.
6-7 tane amiral (amiral seviyesi) olsa uzun soluklu bir dövüş olur ve belki yenebilirler wb'yi. Ama shichi seviyesi ile olcak işler değil bunlar.

Ne Mihawk ne Dof ne Teach ne Croco bunlar depremle ölecek adamlar değil Crocodile vakti zamnında tek çıkmış karşısına her ne kadar ezilmiş olsada yanındaki adamlar az buz değil, Dof bile 3 haki ile amirale yakın kalibrede bir adam, WB imkanı yok kazanamaz, 2 amirali bile sırtlayacak kadar güçlü mü tartışılırken 7 lorddan bahsediyoruz.

Bana kalsa Kizaru ve Akinu birlikte alırlar WB'i o yüzden bence 3 en sağlam Lord alırlar.

Whitebeard bambaşka bir seviyede bunlardan. Aradadaki seviye farkı çok fazla olduğundan sayıca üstünlüğün pek bi önemi yok.
6-7 tane amiral (amiral seviyesi) olsa uzun soluklu bir dövüş olur ve belki yenebilirler wb'yi. Ama shichi seviyesi ile olcak işler değil bunlar.
Aman diyim neler diyosun hacı. 6-7 amiral belki alır ne demektir. Kizaruyla Akainu kötü hallere sokarlar Wb'yi.

Bence de sayının önemi yok burada. Adam cidden farklı bir seviyede. Düsün o haliyle bile Akainu gibi bir hayvan amirali alacakti adam. Ki tam saglıklı haliyle işlemez diye düsünüyorum. Belki abarti olur biraz ama döver hepsini. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık