Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[E-3] Büyük Korsanfan Favori Karakter Anketi

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Bu kategori olmamış :/ Farklı etaplarda kullanman gereken karakterleri harcamışsın bence. Örn: Kizaru-Denizciler, Moria-Shichibukailer...

Ahahaha beklediğim soru beklediğim kişiden geldi. Shakky'İ geç Buggy'de şekilsiz değil bence.
Kizaru'nun nesi şekilsiz :artiz: Benim seçtiklerim ibretlik şekilsiz :D
Gençler sizin şekilsiz anlayışınız ile benimki baya farklı :D

Bu kategori olmamış :/ Farklı etaplarda kullanman gereken karakterleri harcamışsın bence. Örn: Kizaru-Denizciler, Moria-Shichibukailer...
Aslında bilerek böyle yaptım bunları. Kizaru denizcilerin arasında olsa çeyrek final şansı olmazdı. Burada daha fazla şansı var :D Yarı finale yada finale kalabilecek karakterleri de bilerek bir arada koymuyorum ki orada biraz heyecan olsun. Kimin kazanacağı önceki Etaplar sayesinde ortaya çıkmasın :D

Gençler sizin şekilsiz anlayışınız ile benimki baya farklı :D

Aslında bilerek böyle yaptım bunları. Kizaru denizcilerin arasında olsa çeyrek final şansı olmazdı. Burada daha fazla şansı var :D Yarı finale yada finale kalabilecek karakterleri de bilerek bir arada koymuyorum ki orada biraz heyecan olsun. Kimin kazanacağı önceki Etaplar sayesinde ortaya çıkmasın :D
Belli bir seviyenin altında kaldıkları doğru ama listedki diğerlerine göre bayağı yukarıda kalıyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık