Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Zengin 10 Adamı

3. müthiş bir zekayla servetini defalarca katlamış vay be.En garibi bu adammış.
2. sıradaki ise There Will be Blood filminin esin kaynağı gibi gözüküyor.D kısaltmasını görmekte gülümsetti.

Crassusun servetinden çok herşeyini kaybettikten sonra bu servete ulaşması daha ilginç bence.Artık nasıl bir hırs yaptıysa o miktara ulaşmış.

Eline sağlık Smoker çok güzel bir liste paylaşmışsın.

Zenginin malı züğürdün çenesi yorar misali.:hhh:

Konu çok iyi oldu hocam ne kadar fakir olduğumu daha iyi anladım.

Google dan da bir aratayım dedim. Başka kimler de varmış diye ama hep farklı bir liste ile karşılaştım.

Google dan da bir aratayım dedim. Başka kimler de varmış diye ama hep farklı bir liste ile karşılaştım.
Tamam, demek istediğini anladım. Bill Gates "1 milyar dolarla girememiş" dememin sebebi, listeyi çevirdiğim sitenin öyle yazması yüzünden. Onlar Gates'in servetine 154 milyar dolar yazmışlar. Ama 1999 yılındaki serveti o kadarmış, şimdikini sen yazmışsın.

Lidya kralı neden yok ki.Parayı bulmuş bu adamlar kaynak onlarda :D Gerçi ufak araştırma yaptım,ilk para çin'den çıkmış gibi.Deri para kullanılmış.Madeni parayı basanlar lidyalılar sanırım.

Crassus'ın Spartacus'ı durduruşu Spartacus dizisine yansıyacakmıdır sizce ?
Ölümü fena olmuş.

Edit : Ben cevabımı aldım.

Lidya kralı neden yok ki.Parayı bulmuş bu adamlar kaynak onlarda :D Gerçi ufak araştırma yaptım,ilk para çin'den çıkmış gibi.Deri para kullanılmış.Madeni parayı basanlar lidyalılar sanırım.
Onlar sayılmaz. Adam bir tane gümüş sikke yapar, "dünyanın en zengini benim" der. Başkasında para yok çünkü.

Kaktüs

geçen sene kitabını okudum rotschild la alakalı, dünyadaki nakit paranın %60 ının onlarda olduğu yazıyordu. ne kadar doğrudur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık