Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    340
Denizcilerde kayda değer 4 amiral 2 emekli amiral (garpı da saydım burda) 2 tane de amirale 1 adım uzak adam var. 3 tane de hükümetten çıksa bilmediğimiz, maksimum 11 kişi eder. 4 ü iyi 4 ü defolu amiraller. 3 tane belirsiz. Kalanı çer çöp zaten.

2 yonkouda 6 tane iyi komutan oluyor minimum. Kendilerinin zaten karşısına çıkabilecek adam bulamıyor ki hükümet savaş çıkınca kirli oynamak zorunda kalıyor. Ki gördüğümüz yonkouların komutan altında da yetenekli adamlar çıkabiliyor. 2 yonkou kafa kafaya gider en kötü. Fazlası şova kalkar.

Üye silindi 1004

Momonga kim ya? Smoker'ı yendiği gibi bunu da kısa sürede yenecek olan Law'ı top gibi sektiren Dof'tan bile güçlü olma ihtimali olan Cracker ve onun üstündeki adamlardan oluşan yonkou tayfası bunları ciddiye alır mı hiç?

Yalnız güzel denklem kurdum ha. "GS, Madrid'i yenip ligde Bursa'ya kaybetmişti mesela. O yüzden Bursa>Madrid" Beynimi seveyim xd
Dof’tan bile güçlü değil. Direkt Dof’dan daha güçlü Cracker. Dof, Cracker’in gerçek formunu göremeden kaybeder. Dof’un yanında Kuma filan olsa belki alır Cracker’ı düşük ihtimal.

Şimdi Garp falan da var, lakin toplasan ciddiye alınacak 4-5 adam var, gidip de Momoga'yı falan adam yerine koyup yazanlar var konuda ya :D
O konuda haklısın. :D Gerçi o koramirallerin 2 sene önce övdüğü Lucci'den bile baya bir beklentiye giren var. :D Bu denizciler zaten boşuna iki tane yonko bir araya gelmesin diye çabalamıyor. Veyahut Vegapank'a bu kadar yatırımı boşuna yapmıyorlar. Bilmediğimiz bir güçleri veya şu dedeler güçlü değilse ben de zor görüyorum.

Fuji ve Ryo Denizcilere katılınca oluşan algının önüne geçilemeyecek sanırım. Legal bi yapı olduğu için korsan olmayan güçlü insanlara ulaşmak daha kolay ve Denizciler tak tak Amiralleri alıp koyarlar abi diye canlanıyor büyük ihtimalle gözlerde. Bi yerde haklılık payı olsa da lan o zaman neden MF savaşında daha çok Amiral görmedik demek geliyor içimden. Koskoca Filo Amirali Sakazuki neden Wano'ya Amiralleri göndermekten çekiniyor falan demek geliyor mesela ama demiyorum. Neyse, Oda yine hikayenin altında ezilmiş abi.

Rox oluşumu nelerden oluşuyor ona bağlı

Kaptanlari + WB + Kaido + Linlin olan yeri dağıttılar ise cevap bellidir. Ne sartlarda olduğu da önemli tabii

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık