Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dünya Asilleri

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 41 19.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 175 81.0%

• Kullanılan toplam oy
    216
Zalimden alim, Alimden zalim doğar derler... Dof eziktir güçsüzdür falan ama delikanlıdır. Tayfasını ölümüne savunur ve kardeşi tarafından kazık yemiştir. İlla görmediğimiz Dof gibi delikanlı abilerimizde vardır...

Son düşman olacakları için Oda okuyucunun gözüne soka soka abarta abarta kötü gösterdiği oluşum. Üst enrtydede denildiği gibi adamlar kılıç hakkı ile hakimiyet savaşını kazanmış en üst koltuğa oturmuşlar. Kazanan kuralları belirler mantığı ile yeni düzeni kurmuşlar. Dünyadaki her gerçek hükümet gibi çalışıyorlar. Üye Krallara söz hakkı da vermişler. Krallar Savaş Lordlugu kalksın dediler kaldırlar. Wano'da lider değişti direk gidip politik hamleler yaptılar. Üye ülkerin gerekirse korumalığını da yapıyorlar. Gösterilen Dünya Asileri salak olsada görünen o ki aralarında Dünyada olup biteni takip eden politika ve siyaset yapan ilk Kurucuların izinden gidenler de var.

Atalarının çabaları ile edindikleri ayrıcalıkları hak etmeyip sadece sefasını süren ve ayrıcalıklı olmanın niteliğini taşımayan işe yaramazlar oldukları için sevmiyorum bunları. İstisnalar çıkacaktır.
Homing salağını da sevmiyorum.

Amiraller olmasa saniyesinde şamarlanacak şımarık sürüsü.Bir gün bir Amiral gelecek şunların topraklarını yıkacak umarım.Akainu'nun onlardan nefret ettiği biliniyor zaten.Bide hala Hancock bakire mi diyenler vardı burda...Dünyanın en güzel kadını senin kölen :D damgalayıp bırakmadılar herhalde

Donquixote ailesi ve shirahoshi'yi kurtaran eleman dışında hepsine ko gitsin. Götü boklu, sümüklü yağ artıkları.
OP dünyasında yonko ve üstü seviyede olsam en büyük zevkim bu koca götlüleri köle yapıp, aç bırakıp 1 parça ekmeği önlerine atıp ölümüne dövüşlerini izlemek olurdu. Yani en azından büyük amaçlarımdan biri bu olurdu, KK olmak falan hikaye

Atalarının çabaları ile edindikleri ayrıcalıkları hak etmeyip sadece sefasını süren ve ayrıcalıklı olmanın niteliğini taşımayan işe yaramazlar oldukları için sevmiyorum bunları. İstisnalar çıkacaktır.
Homing salağını da sevmiyorum.
Kimbilir ne dolaplar çevirdiler. Çaba lafı fazla olur yaptıkları pislikleri tanımlamak için.

Donquixote ailesi ve shirahoshi'yi kurtaran eleman dışında hepsine ko gitsin. Götü boklu, sümüklü yağ artıkları.
OP dünyasında yonko ve üstü seviyede olsam en büyük zevkim bu koca götlüleri köle yapıp, aç bırakıp 1 parça ekmeği önlerine atıp ölümüne dövüşlerini izlemek olurdu. Yani en azından büyük amaçlarımdan biri bu olurdu, KK olmak falan hikaye
O da Don Kişotlardandı. :bilmem:
Ki kendisini de o kızın anası kurtarmıştı. Onun da köküne kibrit suyu. :artiz:

Eğer bu adamların ataları düz kötü adam olurlarsa Oda'nın yüzüne tükürürüm çok kötü bir tercih olur. D'lerin ne olup olmadığını bilmiyorum ama bu geçmişteki büyük olayda kutsal ejderlerin gri hatta tamamen iyi karakterler olmalarını diliyorum. Sengoku'nun da bilgisi var büyük ihtimal geçmişten Wb ölmeden önce diss atıyordu buna gelecek savaştan korkuyorsunuz diye. Sengoku'nun bu adamlara hizmet etmesinde iyi bir neden olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık