Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super (manga)

parmakla gezegen yok eden dövüşçüler 1000 tonluk şeyi kaldıramıyor :hhh:
fanlar her bilgi kırıntısına hayat memat meselesi yaparken mangakanın özellikle bu sayısal verilere bu kadar basitçe, yüzeysel yaklaşmasına ne desem bilemiyorum. Hadi ben seriyi sırf eğlencelik baktığımdan sallamıyorum ama hardcore fanlara hakaret resmen

parmakla gezegen yok eden dövüşçüler 1000 tonluk şeyi kaldıramıyor :hhh:
fanlar her bilgi kırıntısına hayat memat meselesi yaparken mangakanın özellikle bu sayısal verilere bu kadar basitçe, yüzeysel yaklaşmasına ne desem bilemiyorum. Hadi ben seriyi sırf eğlencelik baktığımdan sallamıyorum ama hardcore fanlara hakaret resmen
Gezegen yok etme olayı güçten çok enerji ve konsantrasyon ile ilgili bildiğim kadarıyla.

Yeni seri baya ilginç aslında. Bir sorum olacak elbet bilgin varsa. Anime mangadan önde biliyorsundur ki. Peki manga animeye göre mi gidecek ? Yoksa anime benzer işlese de farklılık gösterir mi dersin ?
Animeyi izlemediğim için pek bir bilgim yok işin aslı. Aynı şekilde ilerliyordur muhtemelen.

Cp0Lucci

Manganın ilk bölümlerine baktım dragon ball super ın. Ama ilk seriyle çelişiyor resmen. Kaio evrenin en güçlüsü bizzat frieza diyordu yıllar önceki mangada, bu Bills ten hiç bahsetmemişti o zaman ama şimdide en güçlü Bills diyor ilginç değil mi? Heyecan ve adrenalin için okunabilir bir manga ama resmen bu yeni seriyle iyice içine etmiş yazar serinin

Genede vakit geçirmek için okuyacağım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık