Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Freezanin tokatlanmasi normal değilmi? Dyspo tüm evrenlerin en hizlisi, Hit gibi canavar bir suikastciyi bile köşeye sıkıştırabilmis birisi. Toppoya gelirsek adam direk yıkım tanrısı oldu. Golden freeza en fazla blue goku seviyesindeki bu seviye yıkım tanrısına yakın bile değil. Yani freeza toppoyla dovusebilse saçma olurdu asıl.

Spoiler'a koyduğum resimdeki balık hangi evrenin tanrısı geriye 11. ve 7. evren kaldı ama onlardan bir tanesinin tanrısı değil neden silinmedi?

4 tane evrenin gelişmişlik oranı yeterince yüksek olduğu için turnuvaya dahil edilmediler.Çok kuyruklu tilki , kıllı olan ve balık adama benzeyen resimde gösterdiğin ile birlikte 4 evrenin yıkım tanrıları.

Geçen haftaya kadar Super'e hiç başlamamıştım. 127' bölümü daha demin bitirdim, çizim ve animasyon ve seri ye gelen olumsuz yorumları anlayamadım hiç, bence gayet keyifliydi arclar müzikler, çizim ve animasyonuda yeterli buldum. ara ara arka fon detayları çok kalitesiz kabul ediyorum ama Naruto'nun ve One piece'in son bölümlerine göre iyi yani.

Tabiiki benide rahatsız eden şeyler oldu güç dengeleri konusunda özellikle 6. evrenin Saiyajinleri, işte sırtında karıncalanma saçmalıkları, ssjgod'a köpek çekmeleri vs. ama Dragon Ball Z'den beri güç dengesi sıkıntısı var seride artık kabullendim orasını.

Onun harici bazı karakterlerin seiyuu'ları yaşlanmış, özellikle kaio-sama'nın seiyuusu çok belli ediyor güzel yapamıyor işini. gerçi bu konuda yapılabilicek fazla birşey yok, Bulma'nın seiyuu'suda rahmetli olmuş, acaba nasıl bir ses getiricekler yerine.

128' Fragmandan
No 17'den sonra Vegeta'da düşücek, Goku ile Freeza ve 3 dakika kaldı. muhtemelen 129 sonu 130 başı gibi biter dövüş, son bölüme kadarda dilekler vs toparlar yaparlar super'in finalini.

Son düzenleme:
Biriktirdiğim tüm bölümleri izledim. Freeza’yı inatla göstermiyorlar. Goku Jiren’i yendikten sonra onu eleyip toplara çökecek sanırım. Belki şaşırtıp bir fedakarlık da yapabilir. Gurur meselesi yapmıştı en son.

Her bölüm gelişiyor Goku. Nihai formuna ulaştı ve bir sonraki bölüm pijamalı başka bir şeye dönüşmezse onu ezerek yenecek büyük ihtimalle. Ulan Toriko'nun mangakasıyla DB'nin ki ne güzel yere tezgah kurmuş anasını satayım. Bunlar saiyan durmadan gelişirler o yüzden gelişti. Bunlar güzel yemekler yediler ondan güçlendiler daha güzel yemekler var gene güçlenecekler. Bu işin sonu yok la

Her bölüm gelişiyor Goku. Nihai formuna ulaştı ve bir sonraki bölüm pijamalı başka bir şeye dönüşmezse onu ezerek yenecek büyük ihtimalle. Ulan Toriko'nun mangakasıyla DB'nin ki ne güzel yere tezgah kurmuş anasını satayım. Bunlar saiyan durmadan gelişirler o yüzden gelişti. Bunlar güzel yemekler yediler ondan güçlendiler daha güzel yemekler var gene güçlenecekler. Bu işin sonu yok la
Şimdi bir vakıayı tartışırken evrenin dinamiklerine uygun mu değil mi diye bakmak lazım. DBnin olayını Muten Roshi eğitim felsefesi yapmış. Güçlenmenin yolu için iyi çalış, iyi dinlen, iyi ye, iyi öğren, iyi eğlen demiş adam. Tüm evrendeki herkes bu metodla güçlenebilir. Ha 1 birim güçlenir ha 100 birim güçlenir bu farkı da ırka bağlamış. Orda bile saiyanları tam ayırmıyor adam. Frieza misal ömründe çalışmamışken evreni yönetiyordu, 3 ay çalıştı hayvan gibi gelişti. Mangakanın mesajı net.

Toriko desen, adam evrende yenmeyecek sey yok diyor, tüm evren yiyecek enerjisinden oluşmuş tabi ki yeyip güçlenecekler.

Hem sınırsız güçlenme olayı tüm serilerde olan bir durum. OPa bak misal gomu gomu pistolden G4 çıktı, denizde balık avlayan bir çocuğu izliyorduk havayı kırmaya başladilar. BB 2 meyveli oldu belki şu an 10 meyvelidir karanlığa emcükleyip salıyordur yeteneği. Şu an Luffy dayak yeyip üstüne yemek yeyince güçleniyor. Sınırı var mı bunun, yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık