Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Roger WSS çıkmazsa WSS'nin akıbeti ne olacak?
Neyin kısaltması bu en iyi kılıç ustası mı ? En iyi kılıç ustası yada en güçlü kılıç ustası çıkarsa şaşırmam o dönem için.Shanks kaptanından görüp kılıç ustası olmuş olabilir.Adam slash bile atıyorsa mümkün.Mihawk Shanks yaşındayken zaten ünvanın birinde olması gerek.
Roger'dan Mihawk'a ekmek çıkmaz yalnız. Her yumruk kullanan Garp'tan ekmek yiyemediği gibi her kılıç kullanan da Roger'dan ekmek yiyemez. :/
Ryuma gibi kılıcı kalıcı şekilde kararttıysa gayet ekmek yer Mihawk.

Dönemleri aynı çıkmasa bile WB gibi bir kılıçustası var ben dünyanın en güçlü adamı hemi de kılıç ustası sonuçta en iyilerinden kılıç kullanıyor ve çarpıştırıyor. :D Neden DEİKU ünvanı yok bu adamın
Kılıç ustası değil demek ki. Bildiğimiz kılıç kullanmayanları o kategoriye sokmuyor olabilir. Ayrıca bu sorunun cevabı bende değil. :/

Saç renkleri benzemiyor işte. Birinin gözü gitmiş, yeşil saçlı, ağzında kılıçla geziyor. Luffy lastik oğlan. Hiç benzemiyorlar ki birbirlerine benzetelim. :byee:
Bence çok benzerlikleri var ama bu konuda ciddi olmadığım ve senin o konunu da ciddiye almadığım için uğraşmayacağım. Roger ile Zoro'nun benzer yönlerini senin o meşhur konuna yazmıştım. (Geyiğine.) Aç, bak istersen. :gamyon:

Neyin kısaltması bu en iyi kılıç ustası mı ? En iyi kılıç ustası yada en güçlü kılıç ustası çıkarsa şaşırmam o dönem için.Shanks kaptanından görüp kılıç ustası olmuş olabilir.Adam slash bile atıyorsa mümkün.Mihawk Shanks yaşındayken zaten ünvanın birinde olması gerek.

Ryuma gibi kılıcı kalıcı şekilde kararttıysa gayet ekmek yer Mihawk.
WSS = Word's strongest swordsman

Şaşırmamak ayrı bir şey, ben kesin kez WSS olması lazım Roger'ın diyorum. ;)

Bence çok benzerlikleri var ama bu konuda ciddi olmadığım ve senin o konunu da ciddiye almadığım için uğraşmayacağım. Roger ile Zoro'nun benzer yönlerini senin o meşhur konuna yazmıştım. (Geyiğine.) Aç, bak istersen. :gamyon:
Roger ile Zoro'nun benzer yönleri varmış demek, o da güzel bir fan fantezisiymiş :ehe:

Zoro dediğin belkide hem Luffy hemde Roger ile hiçbir alakası olmayan bir adam, Luffy'nin kazanması için bütün hayalinden vazgeçen Luffy'nin emir eri, çok ciddi takılan huysuz bir adam Zoro...:byee: Luffy ise tam tersi sıcak kanlı, kendi hedefinde ilerleyen kaptan karakterli bir reistir.

Roger ile Zoro'nun benzer yönleri varmış demek, o da güzel bir fan fantezisiymiş :ehe:

Zoro dediğin belkide hem Luffy hemde Roger ile hiçbir alakası olmayan bir adam, Luffy'nin kazanması için bütün hayalinden vazgeçen Luffy'nin emir eri, çok ciddi takılan huysuz bir adam Zoro...:byee:
Senin fantezilerin karşılık olarak, espri amaçlı yazmıştım. En fazla seninki kadar eğlenceli olduğunu düşünüyorum.
Bu söylediklerinin beni rahatsız edeceğini mi düşünüyorsun? Ben gurur duyuyorum Luffy'nin emrinde olmasından. Neyse, sana takılmak için yazdım. Esprisine yani. Çok da uzatmayalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık