Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Çoook eski bi muhabbet bu ya jsjdjd
Mihawk Zoroyla beraber haki kullanmayı öğrendi yorumları vardı ya :gamyon: Hani Zoronun kullandığını görülüyor hala Mihawkta yok deniyor bir de Zoro kendi öğrenmiş Mihawka öğretiyora gelmişti bi konu. Güzel zamanlarmis arada okuyorum.

Mihawk Zoroyla beraber haki kullanmayı öğrendi yorumları vardı ya :gamyon: Hani Zoronun kullandığını görülüyor hala Mihawkta yok deniyor bir de Zoro kendi öğrenmiş Mihawka öğretiyora gelmişti bi konu. Güzel zamanlarmis arada okuyorum.
Aynen Haki kavramı daha yoktu o zamanlar bende bi ara savunuyordum kılıç ustalarında haki yok diye :D

Aynen Haki kavramı daha yoktu o zamanlar bende bi ara savunuyordum kılıç ustalarında haki yok diye :D
Şimdi de Oven, Daifuku, smoothie gibilere deniyor sırf vivreye karşı gelmek için. Ezik kardesler bile haki kullanirken BMde. Keşke onlar da artık bunu savunmasa

Dofun Crocoyu kesememesi deyip haki yoktur olayı döndü mü bilmiyorum. Lak 3 haki çıkarınca şok olunmustur. :gamyon:

Şimdi de Oven, Daifuku, smoothie gibilere deniyor sırf vivreye karşı gelmek için. Ezik kardesler bile haki kullanirken BMde. Keşke onlar da artık bunu savunmasa

Dofun Crocoyu kesememesi deyip haki yoktur olayı döndü mü bilmiyorum. Lak 3 haki çıkarınca şok olunmustur. :gamyon:
Bu bahsettiğim muhabbet yaklaşık 10 sene önce ki muhabbettir o yüzden o zamanlar haki yok Mihawkta argümanı sağlamdı baya. :D
Vista’nın hakisi vardı o yüzden kılıç ustalarında yok demiyordum. Mihawk’ın hakisi yok diyordum. Gerçi bi ara Oda hakiden başka farklı bi özellikleri varmış gibi resmediyordu kılıç ustalarını.

"Ölmen için çok erken. Benim adım Dracule Mihawk! Gerçek benliğini, gerçek dünyayı bul ve güçlü ol! Ne kadar sürerse sürsün, seni en güçlü halimle bekleyeceğim. Bu kılıcın üstesinden gel. Beni geç! Roronoa Zoro!"

Şu sözlere bakınca bile bu adamın ne olduğu az çok anlaşılıyor. Şu işaretlediğim yer ise çok iyi. Beton yetmez :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık