Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
İmparator seviyesi çıkması Shanks sonrası kendini ne kadar geliştirdiğine bağlı.
O ihtimal zayıflamış olabilir ama amiralden aşağıda olmadığı hala kesin.

Zoro'ya en güçlü halimle bekleyeceğim diyordu.Ve gördüğümüzden beridir de hiçbirşey yapmıyor.Şatoda oturuyor piyasada rakibi de yok.Hani sadece amiral seviyesi olan bir adamın daha çok güçlenmek için hala çalışması gerekir.

Bunlar beni Shanks ayarına belki burun farkı ayarına ulaştı ve bu sınırı diye düşündürmüyor da değil.Shanks ile de kolu olmadığı için dövüşmüyor.Shanks gibi başka birisi de yok.O yüzden gelecekteki Zoro'yu bekliyor olabilir.

Seri sonunda Zoro Mihawk'ın bir adım ötesinde olacak.
Kısacası bu adam gelecekteki korsanlar kralı'nın sağ kolundan bir tık daha geride.
1000 sayfa tartışılan boş muhabbetin cevabı bu. Kısa ve öz.
Amiral veya komutan seviyesi bekleyenler şimdiden peçeteleri hazırlasın.
Kızılbaşın İm-Sama olup dünyayı yöneteceği hayalleriyle zevke gelirken, bu adamın ilah olduğunu görünce gözünüzden akan yaşları tutamayacaksınız.

Kısacası bu adam gelecekteki korsanlar kralı'nın sağ kolundan bir tık daha geride.
Kızılbaşın İm-Sama olup dünyayı yöneteceği hayalleriyle zevke gelirken, bu adamın ilah olduğunu görünce gözünüzden akan yaşları tutamayacaksınız.
oha bu neymiş la :S kardeş bunu hayal eden var mı yoksa sen örnek bi fetiş olsun diye mi söyledin :S

Yanılırsak neden ağlayalım? Hayat memat meselesi mi sanki bu adamın seviyesi?

Kizilbas'in Im'nin yerine gececegi hakkinda bir bilgimiz var mi? Yok.
Zevke gelen birisi oldugu hakkinda bir bilgimiz var mi? Yok.

Varsayimlardan kesin sonuc cikmaz bunu bilmek gereklidir bana gore. Ama keyfin bilir.

Hepte aynı laflar. Klişe oldu artık. Biraz daha uretken olup o anlami karsilayan yeni cumleler kurun biraz yav :D
Aslında bu kadar kısa yazmamın sebebide hep yanı şeyleri konuşuyor olmamız. Yoksa Dünyanın en güçlü kılıç ustası Şahin Gözün hayal kırıklığı olacağını düşünmek bana çok saçma geliyor. Gerçi çok önceden bu adamın hakisi de yoktu değil mi? Kılıcını da başkası karartmıştır muhtemelen. Hatta kılıcını Shanks karartmıştır al bunu en iyisi ol diye. Tam sahtekar bu Mihawk ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık