Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Yav he tamam tamam.
Ee ama öyle :) yalan mı ? Tamam dünyanın en güçlü kılıç ustası ona eyvALLAH diyoruz da başka bir şey yok ve siz buradan ve üstte dediğim şeylerden adamı kk seviyesi yonkou seviyesi yok amiral üstü görüyorsunuz gülünç durum elle tututlur tek güç tahmini kılıç ustası olmak başka bir şey yok eğer tahmin ettiğiniz kadar güçlü olsa zaten yonkou olurdu. Bence mihawk'ın tayfası vardı ve başka bir korsan tarafın'dan yok edildi o yüzden savaş lordu bakın görün . Tek başına korsan olma mantığı olamaz tayfasız korsan olamaz tayfası vardı ve yok edildi.

Ee ama öyle :) yalan mı ? Tamam dünyanın en güçlü kılıç ustası ona eyvALLAH diyoruz da başka bir şey yok ve siz buradan ve üstte dediğim şeylerden adamı kk seviyesi yonkou seviyesi yok amiral üstü görüyorsunuz gülünç durum elle tututlur tek güç tahmini kılıç ustası olmak başka bir şey yok eğer tahmin ettiğiniz kadar güçlü olsa zaten yonkou olurdu. Bence mihawk'ın tayfası vardı ve başka bir korsan tarafın'dan yok edildi o yüzden savaş lordu bakın görün . Tek başına korsan olma mantığı olamaz tayfasız korsan olamaz tayfası vardı ve yok edildi.
6 yıl evveldi o. Dönemin yonkosu Shaint filosu ve Şahin göz korsanları kapıştılar. 10 asıl adamlar karşı karşıya geldi. Her dövüş 1v1 oldu; Yonko Shaint öldü ama Mihawk'ın ekibinde sadece Mihawk yaşıyordu. Boşalan koltuğa da Shanks geçti.

Yok yav, senin kadar iyi yazamıyorum.

@Sir Crocodile Ölmez ölmez. Yaşamasına 1.02 veriliyor.

Valla daha önce 1000 kere yazdım aynı şeyleri.. Mecalim yok artık. İlgili mesajlarım geçmişin tozlu sayfalarında mevcuttur.

Kanka hayal edilmeyecek ne var? Adam kılıç ustası slash filan atıyor. Kılıç tokuşturuyor falan filan. Ekstra kılıç ustalığının dışına çıkacak bir güce sahip olamaz zaten. En fazla bir hakide ustaların ustası olmuştur. Kılıç ustası dediğimiz tiplerin tüm olayı slash atam, kılıç değdirem zaten. Neyini hayal edemeyecek Oda bunun?
Verdiğin örnekler sıradan ve zaten beklenen şeyler, bunlar değil, daha öte ve özel bir şey çıkmalı Mihawk'tan. Yoksa bu müthiş gücü nasıl yansıtabilir başka türlü Oda bilemiyorum. Dostum sen ben nasıl hayal edelim bütün bunları yaratan Oda bile hayal edemezse. Bakalım nasıl olacak, nasıl çözülecek bu gizem :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık