Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Mihawk'ı çekemeyenler yine operasyona başlamış. İnsan bi açar Marineford'u okur, WB nasıl inmiş, kim sayesinde inmiş diye...
Görünmez slash sekip WB'ye arkadan girmişti. Bir de sırtında hiç yara yok falan diye övüldü bilinmiyor ki Mihawk olmasa WB'nin kılına dokunamazlardı.

Ben mi yanlış seri okuyorum kardeşim? Yonkou Shanks ile vs... :S

Mihawk o kadar güçlüydü ki Vega Punk 2 tornavi da hamlesi ile denizci köpeği olma rolünü elinden aldı :) O kadar güçlü ki yani kk seviyesi yonkou seviyesi ama 3 5 gemi yolluyorlar peşine :D

Not : Yav adam kendi ağızı ile luffy'e korsanlar kralını geçmek beni geçmekten daha zor diyor , Beyaz sakala hamle yapıyor bizim ile onun arasın da ki farkı görmek istiyorum diyor adam kabullenmiş seviyesini zaten yonkou olmadığı kk olmadığını bi mihawk fanları kabullenemiyor :(

Mihawk o kadar güçlüydü ki Vega Punk 2 tornavi da hamlesi ile denizci köpeği olma rolünü elinden aldı :) O kadar güçlü ki yani kk seviyesi yonkou seviyesi ama 3 5 gemi yolluyorlar peşine :D

Not : Yav adam kendi ağızı ile luffy'e korsanlar kralını geçmek beni geçmekten daha zor diyor , Beyaz sakala hamle yapıyor bizim ile onun arasın da ki farkı görmek istiyorum diyor adam kabullenmiş seviyesini zaten yonkou olmadığı kk olmadığını bi mihawk fanları kabullenemiyor :(
Allah seni kahretmesin. Yüzeysellikten ölecen ölecen :oops:

Siz iflah olmazsınız. Bu nefret bu küçümseme ile bi yere varamazsınız. Hayır yani, Zoro'nun seviyesine bakıp pay biçebilirsiniz aslında ama o yorumlama nerde... Neyse Mihawk bi kendini göstersin görücem ben sizi, güneş gibi doğduğunda kör edecek gözlerinizi sonra kyaaa Mihawk sama diye gezeceksiniz. Dns ve ben burdan keh keh güleceğiz.
Ulan bende diyorum bu Fuji niye kör oldu. Meğerse Mihawk adamın önünde güneş gibi doğup seviyesini göstermiş. O da "Kyaaa Mihawk sama daha fazla seviyeni gösterme kör oluyorum" dedi muhtemelen. :S

@serkan3441 Olmuyor işte başkan olsa keşke xD

@Cavitq11 Dostum cevabını merakla bekliyorum hangisi gerçek? :D

@Roscoe

@korsanlarkralı Aynen 2 kol biladerim hatta ağzına da bi kılıç alıyormuş Shanks ama ağızdan bulaşan hastalıklardan dolayı bırakmış.

@TheSlashOfMihawk Ee şimdi ben diyeceksin acaba :D

@William cutting seninde kronoloji tutmadı Başkan başka sefere artık.

@Densetsu no Samurai Aynen ihtimal var aynen rüyanda görmeye devam et sen o ihtimali :D

@Ul-Tora Gari Bu arkadaş da Odanın asistanı sanırım bunu da uyandıralım. :D

Bu tekli fotolar sadece başlangıç ilgili arkadaşların bu tarz beyanlarıyla ilgili bir sürü ss var elimde ama hepsini paylaşmak olmaz, tadı kaçar :D

Bu da bonus beyler :D
@TheSlashOfMihawk Reis fanı değilmişsin sen Mihawkın? Karolla değil mi senin eski nick neden yalan söylüyorsun başkann kaç yaşında adamsın utanman yok mu :D

Yonkou>Mihawk>amiral bu arada mihawkin gücünü zoronun aşınca yonkou seviyesi olacağını düşünüyorum ve mihawkla yonkou kıstasının fazla olmadığını düşünüyorum

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık