Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Demek istediğini anladım. :) Bence iki farklı boyutu var bu tatmin ediciliğin; birincisi, dövüşün kalitesi. Bu yönden baktığımızda dediğin gibiydi. İkincisi, rakiplerin denkliği. Bu yönden ise eksikti. Eğer ikinci dövüş gerçekleşirse, iki yönden de tatmin edici olmasını bekliyorum. :gamyon:
İkinci dövüş gerçekleşirse ki gerçekleşmeyecek gibi duruyor net serinin en iyi birkaç dövüşü arasında yerini alacaktır.

K. Hakisi uzak mesafeleri görme tabanlı olacak diye düşünüyorum. Uzaktan saldıran karakterler için bulunmaz bir nimet. Usopp daha yeni keşfetmesine rağmen çok etkili olduğunu gördük. Mihawk bu yeteneği sayesinde rakibin halen daha menzilin içinde olup olmadığını görebiliyor. Saldırının çapı geniş olduğu için vuramama şansı da çok düşük oluyor haliyle. Yani mihawk uzaktan saldıran karakterler için acayip tehlikeli bir karakter oluyor bu durumda. Yakında da b.haki farkını konuşturuyor.

Gücünün sınırlarını, ne ayarında güçlü çıkacağını o kadar da merak etmiyorum. Asıl merak ettiğim bu adamın Shichibukai olmadan önce nerede, nasıl ün yaptığı. Kimin tayfasındaydı? kendi tayfası mı vardı, yoksa hep tek tabancı mıydı? Yoksa çoklu seçenekler mi?

İçimden bir ses Shiki diyor. Nasıl olurdu?

Shanks vs Zoro >>>> Mihawk vs Zoro bence......
O hayalimle arama girersen hayalarına elveda dersin replikantı olsa keşkem......
Aslında Luffy vs Shanks'ın duygusallıktan dolayı ciddi bir şekilde gerçekleşemeyeceğini düşünürsek ve Shanks'ın da kılıç ustası olmasını dikkate alırsak; Zoro vs Shanks da muazzam olurdu. Bu kadarını beklemiyorum ama Oda'dan. :D

Mantıken en güclü kılıç ustasi ve clairvoyant lakabı sahibi biri fuji'den güclü olmalı. Üstelik bu adam kılıç karartmış. Demek ki b. Haki'de iyi.
Sonuç= En az Amiral olmalı
Fuji'den güçlü olma sebebini ünvandan bağlamak garip geliyor. Mihawk denilen karakterin bu ünvanı nasıl aldığı hakkında bir bilgi yok. Mihawk'ın saf gücü kılıç ustalığında yatıyor ve herhangi + meyvesi yok. Fuji ise gücünü kılıç ustalığı + meyveden alıyor. Fuji meyve de ustalaşırsa pek ala mihawk ile ya denklik ya üstlük olur ama ünvan yine de Mihawk'ta kalır.(Ünvanın nasıl alındığına bağlı.) Düşünceme göre o ünvan saf kılıç ustalığı gücüne bağlı. Eğer ünvan meselesinden güç cıkarımı yapacaksak Shanks ve Ray'a falan bakılmalı. Fuji'ye kılıç ustası değildir demiyorum. Sadece meyveli kılıç ustaları şahsen bu ünvana göre değerlendirilmiyor diyorum.

Fuji'den güçlü olma sebebini ünvandan bağlamak garip geliyor. Mihawk denilen karakterin bu ünvanı nasıl aldığı hakkında bir bilgi yok. Mihawk'ın saf gücü kılıç ustalığında yatıyor ve herhangi + meyvesi yok. Fuji ise gücünü kılıç ustalığı + meyveden alıyor. Fuji meyve de ustalaşırsa pek ala mihawk ile ya denklik ya üstlük olur ama ünvan yine de Mihawk'ta kalır.(Ünvanın nasıl alındığına bağlı.) Düşünceme göre o ünvan saf kılıç ustalığı gücüne bağlı. Eğer ünvan meselesinden güç cıkarımı yapacaksak Shanks ve Ray'a falan bakılmalı. Fuji'ye kılıç ustası değildir demiyorum. Sadece meyveli kılıç ustaları şahsen bu ünvana göre değerlendirilmiyor diyorum.
Tabi meyve etkeni de var ama bu unvan'ı adam kendisi uydurmadı sonuçta. İllaki güçlü birilerini yenmiştir diye düşünüyorum.:bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık