Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
benim teorim şöyle. mihawk bi vampir fakat kanla değil haki ile besleniyor. günlerden bi gün shanksa denk geldiğinde oha bu nasıl bi haki havuzu, bu herifi inek gibi sağabilirim demiş. sonra shanksın çakralarını açmış ve her dövüşte emcüklemeye başlamış. ama o da ne, yanlışlıkla bi canavar yaratmış. emcükleyemeyeceği kadar haki üretiyormuş artık shanks. artık kontrol altında tutamayacağını anlayınca da içki ve kadınla kandırmış shanksı. çünkü alkol hakiyi azaltır. zoroya verdiği tavsiyeyi hatırlıyorsun değil mi? alkol yok bunda ustalaşana kadar demişti...... aynı şekilde kaidou da böyle biri, alkol ile kendisini saklıyor. shanks işte sonra alkolik olup daha az haki üretmeye başladı, mihawk da arada bi dost ayağına uğrayıp parti verip sarhoş olduklarında emcükleyip yıllık stok yapıyor.
Meğer mifok un kendini hiç kasmadan attığı sılaşlar buz dağı kesmeler hepsi şenksin hakisiylenmiş, mifok bir tenekeymiş dolduran şenks imiş desene sen şu işe, aaa bu yorunun nasıl kara kılıç olduğunu da açıklıyor o da şenksin sayesinde olmuş hatta kılıç hakiye doyunca salınım yapıp asıl formu olan vampire geçecekmiş ama vakit vampirler için uygun olmadığından vaktini bekliyormuş mifok.

Meğer mifok un kendini hiç kasmadan attığı sılaşlar buz dağı kesmeler hepsi şenksin hakisiylenmiş, mifok bir tenekeymiş dolduran şenks imiş desene sen şu işe, aaa bu yorunun nasıl kara kılıç olduğunu da açıklıyor o da şenksin sayesinde olmuş hatta kılıç hakiye doyunca salınım yapıp asıl formu olan vampire geçecekmiş ama vakit vampirler için uygun olmadığından vaktini bekliyormuş mifok.
:hhh::fool: iyi güldürdünüz eyw

En iyi kılıç ustası olmak tüm becerilerinin ve gücünün herkesten üstün olması demek değil. Dünyanın en iyi futbolcusu futbol ile ilgili her konuda en iyi değildir. Dünyanın en güçlü satranç ustası satranç ile ilgili her konuda en iyi değildir. Senin dediğin mutlak üstünlük olur o zaman da Mihawk'ın asla bu ünvanı devredememesi anlamına gelir. Bu da Zoro'nun hiçbi zaman deiku olmayacağı anlamına gelir. Ünvanları gözümüzde idealize etmeyi keselim ve güç dengesini dinamik algılamaya başlayalım lütfen canımcım.
En iyi kılıç ustası olmak demek tüm beceri ve gücün herkesten üstün olması demek değil evet. Ama dünyanın en iyi/güçlü slashını senin atman demek, mf'da tanımlandığı gibi. Benim dediğimin mutlak üstünlükle alakası yok, niye devredemiyormuş yau unvanı? Ondan daha iyisi çıkar, o alır bu kadar basit.

Aaa bu ne yau, yok Shanks hakiyi kısıyomuş, Fuji meyve yemiş, Roger,Rayleigh kılıç tutuyomuş usta değilmiş. Hadi bunları öyle böyle tartışırsın da adam Deiku diye dünyanın en iyi slashını o atamazmış nedir arkadaş? O en iyi slashı atabilmek için belli bi yetenek lazım yau, tuttum attım olayı değil ki mevzu.

Mangakanın bir türlü işlemeyi beceremediği bir karakter. İnsanların aklında hala bu kadar soru işareti bırakması hiç hoş değil bence.

En iyi kılıç ustası olmak demek tüm beceri ve gücün herkesten üstün olması demek değil evet. Ama dünyanın en iyi/güçlü slashını senin atman demek, mf'da tanımlandığı gibi. Benim dediğimin mutlak üstünlükle alakası yok, niye devredemiyormuş yau unvanı? Ondan daha iyisi çıkar, o alır bu kadar basit.

Aaa bu ne yau, yok Shanks hakiyi kısıyomuş, Fuji meyve yemiş, Roger,Rayleigh kılıç tutuyomuş usta değilmiş. Hadi bunları öyle böyle tartışırsın da adam Deiku diye dünyanın en iyi slashını o atamazmış nedir arkadaş? O en iyi slashı atabilmek için belli bi yetenek lazım yau, tuttum attım olayı değil ki mevzu.
Büyük ihtimal en güçlü slashi o atıyordur ama Yoru'suz atamaz gibi geliyor bana.

Büyük ihtimal en güçlü slashi o atıyordur ama Yoru'suz atamaz gibi geliyor bana.
Yoru Shanks'te olsa Shanks atabilir en iyisini evet, ama o kadar hehe :p Yorunun öyle müthiş önemi olduğunu düşünmüyorum ben. Çok az etkisi vardır. En fazla kıyasıya kapışan iki rakibi üstünlük açısından, zamanın Shanks Mihawk'ı gibi, ayırt edici özellik olur.

Yoru Shanks'te olsa Shanks atabilir en iyisini evet, ama o kadar hehe :p Yorunun öyle müthiş önemi olduğunu düşünmüyorum ben. Çok az etkisi vardır. En fazla kıyasıya kapışan iki rakibi üstünlük açısından, zamanın Shanks Mihawk'ı gibi, ayırt edici özellik olur.
Enma'dan sonra benim beklentim daha da arttı.:D Yani yine büyük slashlar atar düz kılıçla ama Yoru ile attığı normal slashlar bile bu düz kılıçla atabilecegi en iyisinden daha güçlüdür. Kılıcın önemini sen düşün.:D Tabi kılıç ustası da önemli. İkisi bir bütün zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık