Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Alakayı anlamadım. Sağ kol+ olan Luffy'den net güçlüyse kafadan amiral seviyesidir. Amirale kim şamar yedirip öldürecekmiş öylece.
Üye "Orta zorlukta alir demisti" o yuzden oyle bir mesaj yazmistim.
Sadece MF'yi göz önüne alıp, "ehehe geri vites yaptı, Vista seviyesi işte bik bik" diye düşünen birine birşey anlatamam. Luffy orta zorlukta alıyorsa yk2-3 falan olmalı gözünde. Vista seviyesi olsa adını zikretmeye gerek olmazdı, seride misyonu tamamlanmış olurdu. Öyle olması da Oda'nın karakteri işlemeden çöpe atması anlamına gelirdi. Anlayacağın olmaz öyle şey.
Eğer Mf'yi takmayacaksak bu karakter hakkindaki bilgimiz karakterin gucunu tamamlayacak kadar elde degil. Yani unvan var ama o unvan neye tekabul ediyor belli degil. Hadi unvanin onceki sahibi olsa ve onu bilsek unvandan kesin olarak guc cikarimi yapar "Mihawk boyledir" deriz de o da yok. Mf var ve mf'de ki sonuclar var. Eger Mf'de ki sonuclar boyle gosteriyorsa Mihawk Amiral veyahut sag kol seviyesi ayarinda olabilir ki oyle lanse edildi zaten. Bu yorumuna ithafen Mf'yi baz almanin yanlis oldugunu dusunuyorsun diye dusunuyorum o zaman Mf arki hic olmamis varsayalim ve Mihawk hakkinda unvanindan baska bilgilerimizi gozden gecirelim ve soralim Mihawk hakkinda ne biliyoruz? Hicbir sey.

Meyvesiz luffy çöp. Adamın hızı meyvesinden. Vuruş gücü meyvesinden. Teknikleri meyvesinden. Bu adamdan meyveyi çıkar büyük bir güç kaybı olur. Enmalı Zoroyu bırak, zoro çıplak elle bile döver :D
Şuan ki Luffy silahlanma hakisiyle Zoro'nun dislerini kirmassa Zoro opsun basina koysun.

Ben seni zoro fanı sanıyodum ya sanji antiliğinden dolayı :D
O ilginç bir canlı fazla irdeleme. :D Tüm zoro fanları içgüdüsel olarak Mihawk fanı olması gerektiğini bilirler süt emmek gibi birşeydir onlar için doğar doğmaz genlerine kodlanmıştır.:D Ama Yuba öyle değil Mihawk dahil çoğu kılıç tutana deliler gibi saldırmaktan geri durmuyor.Bilim resmen çaresiz kaldı tek bir çıkış yolu var gibi görünüyor.O da Zoro görünümlü Sanji fanı olmasıyla mümkün.:fool:

O ilginç bir canlı fazla irdeleme. :D Tüm zoro fanları içgüdüsel olarak Mihawk fanı olması gerektiğini bilirler süt emmek gibi birşeydir onlar için doğar doğmaz genlerine kodlanmıştır.:D Ama Yuba öyle değil Mihawk dahil çoğu kılıç tutana deliler gibi saldırmaktan geri durmuyor.Bilim resmen çaresiz kaldı tek bir çıkış yolu var gibi görünüyor.O da Zoro görünümlü Sanji fanı olmasıyla mümkün.:fool:
Peki ya Zoro fanı olmayan Mifak fanları?!!!

Şu an zoroyu gömüyor :D

Peki ya Zoro fanı olmayan Mifak fanları?!!!
Öyle birşey yok burada yok denecek kadar az.Bu tespit daha önce yapılmıştı sadece korsanfan için geçerli olarak.Her Mihawk fanı aynı zamanda Zoro fanıydı %99 sonuç veren bir denklemdi. :D Fanlık ile sempatizanlık da biraz farklı.Ben hakkını veriyorum ve sempatizanım mesela.
Şu an zoroyu gömüyor :D
Onu canı sıkıldığından yapıyordur. :)

Adamlar yıllardır anlatmaktan sıkıldı. O yüzden Mihawk piyasaya çıktığı zaman şu bahaneleri kullanabilirsin:

-Oda güç dengesini kuramadı
-Oda sıvıyor
-Oda tutarsız
-Oda saçmaladı

Ek olarak One Piece bitmiştir benim için der geçersin :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık