Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Bu ikilinin şu an bu kadar güçlü olmasında zamanında yapmış olduğu düelloların payının çok büyük olduğunu düşünüyorum.

Belli ki kılıç ustalığı ve kılıç teknikleri konusunda Mihawk'ın üstünlüğü cepte. Her ne sebeple ve nasıl olduğunu bilmesek de Mihawk'ın gözleri Shanks'ın gözlem haki katili özelliğine kontra oluşturuyor. Kral hakide belki Shanks öndedir fakat silahlanma hakisinde Mihawk'ın önde olduğu da bir gerçek bana göre. Sonuç olarak Shanks'ın Oda'nın gözdesi olması dışında bir avantajını göremiyorum @Siyah Ateş.

Bu ikilinin şu an bu kadar güçlü olmasında zamanında yapmış olduğu düelloların payının çok büyük olduğunu düşünüyorum.

Belli ki kılıç ustalığı ve kılıç teknikleri konusunda Mihawk'ın üstünlüğü cepte. Her ne sebeple ve nasıl olduğunu bilmesek de Mihawk'ın gözleri Shanks'ın gözlem haki katili özelliğine kontra oluşturuyor. Kral hakide belki Shanks öndedir fakat silahlanma hakisinde Mihawk'ın önde olduğu da bir gerçek bana göre. Sonuç olarak Shanks'ın Oda'nın gözdesi olması dışında bir avantajını göremiyorum @Siyah Ateş.
Kılıcı karartma kral haki ile ilgiliyse kaplamada Mihawk öndedir. Diğer kral haki yeteneklerinde Shanks önde olabilir.

Shanks, Kid'i bile kendi silahının inflak etmesiyle yok edebildi. İmparator liginde abartılacak bir güç olduğunu sanmıyorum. Doğru, kral haki konusunda önde olabilir ancak kılıç ustalığı, silahlanma ve gözlem hakide Mihawk daha üstündür. Ayrıca Mihawk'ın yoru'yu karartmış olma ihtimal de var, bu Mihawk'ı başka bir seviyeye yükseltir. Bundan sonra ne olur orası muamma, bana göre Cross Guild bir şekilde One Piece macerasına atılacak, ancak bu yolu ne şekilde kat edecek emin değilim. Şu an denizcilerle ciddi mücadeleye girmiş durumdalar, olaylar bu taraftamı devam edecek yoksa kitabe avınamı çıkacaklar kestiremiyorum.

Kılıcı karartma kral haki ile ilgiliyse kaplamada Mihawk öndedir. Diğer kral haki yeteneklerinde Shanks önde olabilir.
Kılıç karartmanın kral hakiyle ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum. Öyle olsaydı kral haki konusunda zirve olarak gösterilen Ray ve Shanks da kılıçlarını karartmış olurlardı. Bence bu daha çok silahlanma hakisiyle ilgili.

Kılıç karartmanın kral hakiyle ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum. Öyle olsaydı kral haki konusunda zirve olarak gösterilen Ray ve Shanks da kılıçlarını karartmış olurlardı. Bence bu daha çok silahlanma hakisiyle ilgili.
Baktığımızda evrende kılıç karartan bi Ryuma bir de kılıcı o karartıysa Mihawk var. Özel bir kılıç bağı+ kral haki ile filan da olabilir. Bilmiyorum bakalım Oda nasıl bağlıcak. Düz silahlanma hakisiyle olucağını sanmıyorum bence daha özel bir şey olmalı.

Shanks haki konusunda üstün geliyordur bence, o yüzden bu mücadeleyi Shanks alır.

Might Guy nasıl Taijutsu konusunda kırık bir herifse; Mihawk'un da kılıç konusunda o kadar kırık birisi olmasını bekliyorum. Hiç öyle hakiymiş falan uğraşmasın Oda; dümdüz 3.5 milyarlık bir kılıç şovu izleyelim, Kinemon'un ateş kesen stili gibi Logia falan dinlemeden her şeyi kesen bir kılıç stili görsek güzel olur şu adamdan ama bu seferde Zoro hakisiz yenemez bu adamı, her türlü haki muhabbetine girilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık