Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    216
shanks was once as powerful as the world's best swordsman. Bu kısım kimin aslında önde olduğunu gösteriyor. Gerçi başka SBS de çizer şunu da belirtmiş
but how does he actually fight ? Şanks kılıç ustası amma yakın zamanda gördük bu anlamda mifak ın gerisinde. Bir şekil şuan şanks önde olabilir ki son bölümde saçma k.haki si var h.haki ile KK benzeri saldırı yapıyor. Kılıcında çizik almamış mifakı yenemez belki de genel anlamda şanks önde kaldı malum şanks=satış arttırma opsiyonu. Berabere kaldılar der geçer en olmadı. Kılıç anlamında mifak, baĞzı korsani sebeplerden şanks önde...

Kıyasıya bir mücadele olur . Mihawkın kişiliği gereği pasif durması onun Shankstan çokta güçsüz olduğunu göstermez . Zira zamanında Don Kriegi bile iplmeyip oradan ayrılmış adam . Krieg arkasından kaçtı diyordu ama gerçeği biliyoruz ki Mihawk istese Kriegi gemiyle birlikte doğrardı .

shanks daha ağır kişiliğe sahip . Bu yüzden gücünü yaptıkları ile yansıtıyor .

ikisi zamanında dövüşmüş ama kazanan belli değil . Mihawk Shanksa tek kolun kaldı ilgimi çekmiyorsun deyişi ile felan Shanksa çok rahat rakip olduğunu ve geri kalmadığını ima ediyor .

şu an ben Shanksı çok az farkla ki oda haki farkı önde görünüyorum .

ama mihawk shanksı şu evrende en çok yoracak karakterlerden biri .

şu soruda var Shanks bir kılıç ustası ve dünyanın en güçlü ünvânı Mihawkta bu nasıl oluyor sorusunun cevabını veremem . Bu E.odanın bile kolayca tatmin edici şekilde cevaplayamayacağı bir sorudur . Altından kalkamaz .

Yorumlarımı kırpma hepsini at da görelim. Aynı şeyi papağan gibi tekrar eder oldun ama yorumun hepsini at önce ki tartışmalar ile beraber. İşiniz gücünüz boş algı... :D
Neyin algısı la ? bunlar sana ait değil mi
? Mifak kütüphane konusu sayfa 123. Algı falan yok. Fikir değişikliği de değil bu yazdıkların-sonra ki yazdıkların, sen kesin konuşmuşsun ben değil...

Neyin algısı la ? bunlar sana ait değil mi
? Mifak kütüphane konusu sayfa 123. Algı falan yok. Fikir değişikliği de değil bu yazdıkların-sonra ki yazdıkların, sen kesin konuşmuşsun ben değil...
Olum benim o konuda yorumlarım gayet ortada. Öncekilere de bakabilirsin, ödül tartışma konusu var ona da bakabilirsin. Tek yorum atınca algı oluyor.

Benim söylediğim şey o dönem için gayet açık. Git ödül yazanlara da bak. Mihawk'a 5-4-3 diye adam sürekli değiştirerek ödül yazmış sonra çıkıp "Ben haklıyım bildik" algısı yapıyor.

Yine farklı birileri Mihawk'a 3-4 M yazarken Crocodile ve diğerlerine 300-500 M yazıyor. O dönem için ödül sistemi verilişi ortada, Jinbe olayı ortada bir kere. Adamın ödülü 250 M idi MF savaşı öncesi, o kadar olay üzerine BM'ye katılan adam 438'e çıkmıştı. Böyle bir yerde ödüllerin düşük olacağı normal ki Weevil bile ortada aldığı ödül 2 yıl sonrası.

Ace'in ödül 550 iken sonra İzo'nun 500 civarı ödül aldığını gördük. Yani benim dediğim şey o dönem ödüllerin düşük olacağı yönünde idi görünümlere göre. Sistem şuan değişti kabul edin ya da etmeyin. O yüzden şuan ödül noktasında yapılan yorumlar algı sadece o yorumumu atıp önce ki yazdığım şeyler yokmuş gibi olay anlatmayın. Dediğim diğer şeylerde gram yanılma yok şimdi Mihawk'a 3-4-5 yazıp Crocodile'a 300-400-500 M yazanlar haklı ama ben haksızım değil mi? Aynen aynen hiç algı yok...

Olum benim o konuda yorumlarım gayet ortada. Öncekilere de bakabilirsin, ödül tartışma konusu var ona da bakabilirsin. Tek yorum atınca algı oluyor.

Benim söylediğim şey o dönem için gayet açık. Git ödül yazanlara da bak. Mihawk'a 5-4-3 diye adam sürekli değiştirerek ödül yazmış sonra çıkıp "Ben haklıyım bildik" algısı yapıyor.

Yine farklı birileri Mihawk'a 3-4 M yazarken Crocodile ve diğerlerine 300-500 M yazıyor. O dönem için ödül sistemi verilişi ortada, Jinbe olayı ortada bir kere. Adamın ödülü 250 M idi MF savaşı öncesi, o kadar olay üzerine BM'ye katılan adam 438'e çıkmıştı. Böyle bir yerde ödüllerin düşük olacağı normal ki Weevil bile ortada aldığı ödül 2 yıl sonrası.

Ace'in ödül 550 iken sonra İzo'nun 500 civarı ödül aldığını gördük. Yani benim dediğim şey o dönem ödüllerin düşük olacağı yönünde idi görünümlere göre. Sistem şuan değişti kabul edin ya da etmeyin. O yüzden şuan ödül noktasında yapılan yorumlar algı sadece o yorumumu atıp önce ki yazdığım şeyler yokmuş gibi olay anlatmayın. Dediğim diğer şeylerde gram yanılma yok şimdi Mihawk'a 3-4-5 yazıp Crocodile'a 300-400-500 M yazanlar haklı ama ben haksızım değil mi? Aynen aynen hiç algı yok...
Sen beni anlamadın. Kimin hangi karaktere ne ödül biçtiği, senin kiminle neyi nasıl tartıştığın ben bunlara bakmıyorum benena. Alıntı yaptığım yer kesin konuştuğun yargı belirttiğin kısım. 3 milyar diyen seriyi anlamaz bu yargıdır kesin konuşmadır. Yoksa isteyen istediği karakteri istediği gibi görüp istediği ödülü biçer bizene banane. Mangaka croco aslında böyleydi dese en olmadı retcon cart curt denir ama o şekilde davranılır. Sen kesinlik belirtiyorsun. Umarım anlata bildim 3milyar adam 🤭 ha bunlar işin dalgası tabi kişisel ya da ciddiye alma Fenerbahçeli insanı severiz.

Sen beni anlamadın. Kimin hangi karaktere ne ödül biçtiği, senin kiminle neyi nasıl tartıştığın ben bunlara bakmıyorum benena. Alıntı yaptığım yer kesin konuştuğun yargı belirttiğin kısım. 3 milyar diyen seriyi anlamaz bu yargıdır kesin konuşmadır. Yoksa isteyen istediği karakteri istediği gibi görüp istediği ödülü biçer bizene banane. Mangaka croco aslında böyleydi dese en olmadı retcon cart curt denir ama o şekilde davranılır. Sen kesinlik belirtiyorsun. Umarım anlata bildim 3milyar adam 🤭 ha bunlar işin dalgası tabi kişisel ya da ciddiye alma Fenerbahçeli insanı severiz.
Evet dedim o dönem için öyleydi. Sen 250 M ödülü olan Jinbe'ye, yani ID kaçışının sorumlusu olan, MF de olay yaratan, sonra BM'ye katılıp ittifak olan Jinbe'nin ödülünü daha sonra 438 M yaparsan benim de bu yorumu yapmam normal olur.

Öyle ki o yorum bir yandan dediğim gibi sürekli alakasız alakasız "5 M- 4M-3M alır" vb. diye sürekli değiştire değiştire abartılı yorum yazanlar için de geçerliydi. Aynı kişiler başka karakterlere 300-400 M alır gibi boş yorumlar da yaptı. Şimdi ise algılar dönüyor 3 M falan diye döndürün durun... :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık