Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Yahu Smokerın da Luffy ile rakiplik durumu var, Smoker seri sonunda o seviyede mi olacak? Buggy ile Shanks rakipler, Buggy Shanks seviyesinde mi şu anda? Yahu düşünsene Shanks savaş alanına ayak basıyor, Vista ile yarım saat dövüşüp "sonraya erteleyim" diyor. İkiye böler lan adamı :D
Smoker-Luffy arasında nerde rakiplik ilişkisi var ? Yapma.Serinin başında böyle bir ihtimal vardı ama o ihtimal çok çok önceden kalktı.Luffy Smoker'ı 2y önce bile dövebilirdi sırf hakisi yok diye dokunamıyordu.Shanks-Buggy ilişkisinin örnek verileceğini tahmin etmiştim.Ama dikkat edersen Mihawk-Shanks ilişkisi yok aralarında.Shanks ve Buggy'nin ilişkisi bildiğin gevşekçe bir ilişki ve bunlar rakip değil arkadaş.Mihawk-Shanks ise daha ciddi bir ilişki ve güncelde bile Shanks Mihawk'ı kaale alıp ''Dövüşmeye mi geldin ?'' diyebiliyor.

Mihawk vs Vista'da Mihawk ciddi dövüşmedi ki.Ha diceksin Vista'da dövüşmedi.Tamam işte burdan bir güç kıyası elde edemezsin.Sınırlarını zorlamadığı sürece adamlar bildiğin oyalandı.Bir de bu arca kadar birine ''BM Nami,Chopper,Brook gibi isimler tarafından kısa süreli de olsa durdurulacak'' desek eminim çoğu kişi inanmazdı.Ama bak böyle şeylerde olabiliyor.Kaldı ki Vista'nın yanında Nami,Chopper,Brook isminin esamesi okunmaz.

Smoker-Luffy arasında nerde rakiplik ilişkisi var ? Yapma.Serinin başında böyle bir ihtimal vardı ama o ihtimal çok çok önceden kalktı.Luffy Smoker'ı 2y önce bile dövebilirdi sırf hakisi yok diye dokunamıyordu.Shanks-Buggy ilişkisinin örnek verileceğini tahmin etmiştim.Ama dikkat edersen Mihawk-Shanks ilişkisi yok aralarında.Shanks ve Buggy'nin ilişkisi bildiğin gevşekçe bir ilişki ve bunlar rakip değil arkadaş.Mihawk-Shanks ise daha ciddi bir ilişki ve güncelde bile Shanks Mihawk'ı kaale alıp ''Dövüşmeye mi geldin ?'' diyebiliyor.

Mihawk vs Vista'da Mihawk ciddi dövüşmedi ki.Ha diceksin Vista'da dövüşmedi.Tamam işte burdan bir güç kıyası elde edemezsin.Sınırlarını zorlamadığı sürece adamlar bildiğin oyalandı.Bir de bu arca kadar birine ''BM Nami,Chopper,Brook gibi isimler tarafından kısa süreli de olsa durdurulacak'' desek eminim çoğu kişi inanmazdı.Ama bak böyle şeylerde olabiliyor.Kaldı ki Vista'nın yanında Nami,Chopper,Brook isminin esamesi okunmaz.
Aha dövüşmeye mi geldin geri döndü... Ace e diyor aynısını, hem de taa kaç sene önceki Ace, Ace bir anda Shanks dengi mi oldu şimdi?
Ayrıca Brooku, Namiyi fena küçümsemişssin. Nami Kocanaya kafa atabilecek kadar delikanlı, Krakeri yamultacak kadar zeki bir kadın. Esas Vistanın esamesi okunmayacak Naminin yanında, Vista kim ki? WBnin "Marco, Ace, Thatch, Teach, Jozu"dan sonraki adamı. Gitsin güllü çayını gömmeye devam etsin bu isimler ona fazla gelir.

Herhalde Mihawk şu arkadaşlara karşı kişilksiz olmayı seçerken, Vistayı görünce bir anda kişiliğinin gelesi olmuş:
Gücünde olmayan insanları gayet çatır çatır kesiyor, Vistayı görmüş beğenmiş mi hayırdır? Döşlü kılları çok ateşli kabul ediyorum.

Aha dövüşmeye mi geldin geri döndü... Ace e diyor aynısını, hem de taa kaç sene önceki Ace, Ace bir anda Shanks dengi mi oldu şimdi?
Ayrıca Brooku, Namiyi fena küçümsemişssin. Nami Kocanaya kafa atabilecek kadar delikanlı, Krakeri yamultacak kadar zeki bir kadın. Esas Vistanın esamesi okunmayacak Naminin yanında, Vista kim ki? WBnin "Marco, Ace, Thatch, Teach, Jozu"dan sonraki adamı. Gitsin güllü çayını gömmeye devam etsin bu isimler ona fazla gelir.

Herhalde Mihawk şu arkadaşlara karşı kişilksiz olmayı seçerken, Vistayı görünce bir anda kişiliğinin gelesi olmuş:
Gücünde olmayan insanları gayet çatır çatır kesiyor, Vistayı görmüş beğenmiş mi hayırdır? Döşlü kılları çok ateşli kabul ediyorum.
Benim buradan çıkardığım sonuç Mihawk geleceği gösteriyor :D

Mihawk Zoro'ya karşı kılıcını çekmeye gerek duymayıp pıçak ile dövüşüyor.
Yine oradaki çöperi geçerken tekliyor. Vista içinde kılıç ile döüşmek zorunda kalıyor eğer Shanks gelse sen daha güçlüsün sana şeytani formumu açayım öyle dalayım derdi.

Yani Vista için şeytani formu açmaya gerek duymadı.
Adama göre muamele yapıyor :sapkali:

Katakuri karşısında misal şeytani formunu açardı ve öyle yenerdi.

Nami'nin yanında Vista kim, diyen adamla tartışılmaz.

Shanks olsa Vista'ya tek atarlar da geri dönmüş. Hahahaha, Vista'ya bak sen, Nami'den Chopper'den, Jimbei'den güçsüzmüş. :D

Geçiniz. Yeni argümanlarla gelin.

Shanks-Ace arasında bir rakiplik ilişkisi mi varmış ? Birine ''Gel dövüşelim'' diyen aynı seviyede olmuyor zaten.Ama ikisinin arasındaki ilişkiyi Oda üstüne basa basa gösterdi bana kalırsa.Nami-Vista olayına bir şey demicem.Nami gitsin kumdan kale yapsın.Güç dengelerine bakış açımız çok farklı demek ki.

Mihawk-Vista üzerine şunu diyeyim.Mihawk 2 snde ezeceği adamlar oldu mu eziyor ama Vista'yı biraz uğraşmadan,güç kullanmadan yenemeyebilir belki.Ama burdan Mihawk Vista seviyesi ya da ona yakın bir seviyede sonucu çıkmaz.En basitinden daha geçen gün konusu geçmişti.Mesela bir komutan bir amirali uzun bir süre tutabilir.Dikkatleri dağılmasa Marco Kizaru'yu Jozu'da Aok'u tutardı.Fakat sırf uzun bir süre tutabiliyorlar diye amirallere yakın görmem.Alınan hasarlarda önemli bana göre.Yani Marco Kizaru'yu uzun bir süre oyalayabilir ama dövüşün sonunda Marco yenildiği gibi Kizaru'da ölümcül,ciddi hasarlar olucağını sanmıyorum.Aynı şekilde Vista'da Mihawk'ı bir süre tutabilir ama dövüşün sonunda Mihawk'ta ciddi hasarlar olucağını sanmam.O yüzden Vista sırf Mihawk'ı tutabiliyor diye ona yakın görmüyorum.Kaldı ki Mihawk'ta Vista'da tam güç çarpışmadıklarından Mihawk'ı o kadar tutabilmesi normal bir şey.

Mihawk Zoro'ya karşı kılıcını çekmeye gerek duymayıp pıçak ile dövüşüyor.
Yine oradaki çöperi geçerken tekliyor. Vista içinde kılıç ile döüşmek zorunda kalıyor eğer Shanks gelse sen daha güçlüsün sana şeytani formumu açayım öyle dalayım derdi.

Yani Vista için şeytani formu açmaya gerek duymadı.
Adama göre muamele yapıyor :sapkali:

Katakuri karşısında misal şeytani formunu açardı ve öyle yenerdi.
Bu şeytani form nedir ? Bir ben bilmiyorum galiba bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık