Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Void Spirit efsane olmuş, benim çok hoşuma gitti.

- Yan dükkanlar gitmiş, yerine Outpostlar gelmiş. Oyunun ilk 10 dakikasından sonra gidip ele geçirilebilir, böylelikle her 5 dakikada bir güzel xp veriyor tüm takıma. Ayrıca ışınlanılabilen bir yer ama 6 saniye sürüyor.
- Herkesin kendine ait kuryesi var, karakterle beraber seviye atlıyor. Seviye atladıkça hızı artıyor ve yeni özellikler ekleniyor(uçma, hız artışı vb.). Kuryemi elimden alanlara sövmeyecem artık, güzel :D
- Observer Wardlar ücretsiz olmuş, bu da Ward kavgalarını biraz azaltır :)
- Ormandan düşen Tier 5 itemler aşırı güçlü, çok uzayan oyunlara bir nebze çare olabilir. Ama o itemlerin kıytırık canavarlardan düşmesi abes kaçıyor, itemler değerleniyorsa canavarlar da güçlenmeli bence.

Hatta kesildikçe güçlenmeli canavarlar bence de... Dakka başı item mi düşürücen. Oyun knight online olmaya gidiyor farklı bir versiyonu :D ahahaha

dakika başı değil belirli aralıklarla ve 3 adet sınırı ile item düşüyor yani sıkıntı yok ayrıca 3 item olduğu için gerçekten oyun çeviren item düşme olasılığıda az

dakika başı değil belirli aralıklarla ve 3 adet sınırı ile item düşüyor yani sıkıntı yok ayrıca 3 item olduğu için gerçekten oyun çeviren item düşme olasılığıda az
Her Tier için 3 itemdir o, bir maçta 3'ten fazla düşürdüğümü hatırlıyorum çünkü. Tier 5 itemlerinin çoğu oyun çevirecek cinsten.

Henüz fırsatım olmadı bakadım son güncelemeden sonra ama dediğiniz gibi ormandan item düşüyorsa kimse lane de kalmzki bu sefer de orman için takımdaki ruslar birbirine girer...

Henüz fırsatım olmadı bakadım son güncelemeden sonra ama dediğiniz gibi ormandan item düşüyorsa kimse lane de kalmzki bu sefer de orman için takımdaki ruslar birbirine girer...
Tier 5'e kadar aşırı güçlü item yok ormanda, ama iş görecek itemler çıkabilir şansına. Bu düşen itemler markette satılmıyor ama arkadaşın dediği gibi sınırlı düşüyor. Bir de ilk 5 dakika item düşmüyor.
NEUTRAL DROP MECHANICS
  • 5-15 MINUTES
  • Tier 1: 10% Chance
  • Other Tiers: 0% Chance
  • 15-25 MINUTES
  • Tier 2: 10% Chance
  • 25-35 MINUTES
  • Tier 3: 10% Chance
  • 35-45 MINUTES
  • Tier 3: 5% Chance
  • Tier 4: 5% Chance
  • 45-70 MINUTES
  • Tier 4: 10% Chance
  • 70+ MINUTES
  • Tier 5: 10% Chance

These are the odds for the first drop of each tier - Each subsequent drop between a tier is cut by half. So if the first drop is 10%, the next within that tier will be 5%, then 2.5%, etc.

Drop chances use Pseudo Random on a per tier and per team basis. Only rolls for a drop whenever there is a real hero near the dying neutral.

Her Tier için 3 itemdir o, bir maçta 3'ten fazla düşürdüğümü hatırlıyorum çünkü. Tier 5 itemlerinin çoğu oyun çevirecek cinsten.
evet her tier için 3 ben yanlış şekilde açıklamışım ama 7.23 patchinden sonra en az 15 maç atmışımdır tier 5 itemlar o kadar işe yaramadı yada sadece bana öyle denk gelmiştir

evet her tier için 3 ben yanlış şekilde açıklamışım ama 7.23 patchinden sonra en az 15 maç atmışımdır tier 5 itemlar o kadar işe yaramadı yada sadece bana öyle denk gelmiştir
70 dakikadan sonra çıkıyor Tier 5 itemler. Bu arada oyun çevirecek diyerek biraz abartmış olabilirim :D Marketteki itemlerden daha değerli ve güçlü itemler çıkıyor diyeyim. Desolator 2 var mesela markettekinin gelişmiş hali. 2 ayakkabı var, ikisi de +%50 hızlandırıyor ve hız limitini kaldırıyor; birisi force staff görevi de görüyordu sanırım. +400 saldırı menzili veren item var. Sana kullandığın karakterle uyumlu bir item düşmemiş olabilir. Hangileri denk geldi sana?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık