Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

Roronoa Zoro

Belki kaslarla ilgili bir şey yapıyordur. Mantık olarak kasları kontrol eden insanın bedenini de kontrol edebilir, parçalara da ayırabilir.

Mihawk yonkou gücünde ha iyiymiş.Hangi anime bu?Diğer dediklerine zaten bir şey demiyorum şaka gibi.
Shanks'la eşit dövüşen birini ne bekliyorsun çaylak mı? bende sana bişey demiyorum...
Mihawk yonkou seviyesinde olsaydı, eğittiği Zoro Amiral seviyesinde olurdu..... Neyse akşam akşam iyi kahkaha attım.
O zaman seni bi doçent eğitse sen profesörmü olursun? bende en azından okuldan sonra bi gülümsedim
yonkou adam egitince amiral seviyesinde olsa beyazsakalın adamları amiral karşısında ezilmezdi
@Yubashiri hocam buna bak

Shanks'la eşit dövüşmesi yonkou ayarında olcak değil ya. Shanks tek başına değilde tayfasıyla beraber yonkou sayılıyor diye biliyorum. Bütün yonkoular öyle. Ama mihawkın tayfası yok sadece tek başına gelebilceği en uç noktaya kadar gelmiş. Amiral ayarı dersin anlarımda. Yonkou ayarı biraz ağır kaçar.

Roronoa Zoro

Mihawk yonkou seviyesinde olsa çıkar keserdi WB denen amcayı. Mihawk gibi şekilcinin teki böyle bir fırsayı kaçırmaz. Ama karşısına değil, uzaktan saldırı atmayı bile beceremiyor. Sonra Yonkou seviyesinde sayılıyor. Konu Dof`tu özür dilerim.

Mihawk yonkou seviyesinde olsa çıkar keserdi WB denen amcayı. Mihawk gibi şekilcinin teki böyle bir fırsayı kaçırmaz. Ama karşısına değil, uzaktan saldırı atmayı bile beceremiyor. Sonra Yonkou seviyesinde sayılıyor. Konu Dof`tu özür dilerim.
Diğer Yonkouların bile yenebileceği bile kesin değilken Mihawk yenemiyor diye Yonkou seviyesinde değil demek standart olarak kabul edilemez. Hakkında hiç bir şey bilmediğimiz bir şahıs olarak öyle Yonkou seviyesindedir veya değildir kişisel görüştür ayrı ama Mihawkın böyle bir fırsatı kaçırmayacağını nerden çıkardın? Kendini ne zaman kasarken gördün dayanaksız bir idda olmuş.

Dof'a gelirsek gücünü kullanırken insanların acı çekmemesi yani iple veya herhangi bir şekilde kanını kontrol etmesi ihtimalini düşürüyor. Eğer öyle olsaydı insanlara hareketlerini yaptırırken acı çekerlerdi gibime geliyor. Zihin kontrolü gibi bir şey olsa jr. Oz un bacağını nasıl kestiğini açıklayacak mantıklı bir şey kalmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık