Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Doflamingo Cracker'i alır ama Katakuri'yi yenme ihtimali Luffy'ninkinden düşük bence. Luffy şuan her türlü Dof'tan güçlüdür (bir uyanışı yok be).
Zaten belli bir yaşına gelmiş çok büyük ihtimal tüm potansiyelini tamamlamış bir karakter. Hala canla başla savunmaları garip. :hoo:

Gene gelmişler Dof samanın sayfasını kirletmeye canı sıkılan ya buraya sallıyor ya da Mihawk a :artiz: @Daredewill
Ben öyle bir amaçla gelmedim yav. Favori shickim seride. Bir daha böyle doğru düzgün fikirleri olan sağlam ideolojili bir karakter gelmez.

Zaten belli bir yaşına gelmiş çok büyük ihtimal tüm potansiyelini tamamlamış bir karakter. Hala canla başla savunmaları garip. :hoo:
Katakuri de Dof'la yaşıt sayılır.

Gene gelmişler Dof samanın sayfasını kirletmeye canı sıkılan ya buraya sallıyor ya da Mihawk a :artiz: @Daredewill

Normalde sakin animeyi izleyip giden biriyim fakat uzaktan uzaktan doffy fanlarını izleyip kanser olmak sıktı biraz bırakında azıcık da biz konuşalım xd

Katakuri de Dof'la yaşıt sayılır.

Katanin tüm gücünü görmedik ama doffun gördük. Potansiyel derken gösterdiği güç bakımından diyorum.

Burda ben de yazdığım için ve çoğul eki kullandığın için üstüme alındım :üzgünüm:
Sana yazmadım. Konuyu dirilten biri uzun bir aradan sonra genelde okuyup yorum yapar. Genel bir yorum yapmak normaldir tabi bence, dirildikten sonra ortaya karışık sohbet olmasında sıkıntı yok diye düşünüyorum. O kadar emek verilmiş yazıyı en az 1 kere okumak lazım, uğraşan kişiye saygıdan en azından diye düşünüyorum. Saygılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık