Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Doğru bir tanımlama. Şaklaban görünüyor çünkü.

Dofflamingo'nun gerçek kötü olmasının sebebi yaptığı hal ve hareketler,düşünce tarzı ve duygularından kaynaklanıyor.

Ekşi Sözlük'te kendisinden "şaklaban görünümlü bir korsan" olarak bahsetmişler bugün.
Ne zaman yazmışlar ben öyle birşey görmemiştim.Junshi adlı yazarın yazdıklarını da gördün mü peki ? Bir an dedim forumda bizim lobiden biri yazıyor kesin. :D Hatta buraya da yazacaktım.Ama aklın yolu bir sonuçta illa Doffy lobisinden olması gerekmez.:gamyon:

@Millennium Wizard
@Wataame Daisuki

Ben değilim, kim demişse eline sağlık güzel demiş. :D :hhh:
Seni almazlar zaten oraya yıllarca çaylak beklersin.:hhh:Bende mi yazsam ne yazmamışım reisin başlığına.

Ne zaman yazmışlar ben öyle birşey görmemiştim.Junshi adlı yazarın yazdıklarını da gördün mü peki ? Bir an dedim forumda bizim lobiden biri yazıyor kesin. :D Hatta buraya da yazacaktım.Ama aklın yolu bir sonuçta illa Doffy lobisinden olması gerekmez.:gamyon:

Seni almazlar zaten oraya yıllarca çaylak beklersin.:hhh:Bende mi yazsam ne yazmamışım reisin başlığına.
Smoothie alır

Ben sevmem o tarz forumları. Üyeliğim bile yoktur :S

Onun dışında seni aldılarsa oooo. :D

Adam iyi yazmış bunun üstüne ne yazsan boş. ;) :hhh:

Ben sevmem o tarz forumları. Üyeliğim bile yoktur :S

Onun dışında seni aldılarsa oooo. :D

Adam iyi yazmış bunun üstüne ne yazsan boş. ;) :hhh:
One piece başlığına yazmış ben karakter konusu sandım.
Öyle yazmış ama övmüş onun üzerinden seriyi.
Şaklaban konusu ise dışarıdan öyle görünmesi normal.Joker palyaço olarak resmedilir diğer türlü lakabıyla uyumlu olmazdı.Bence aşağılamak için kullanmamış gibi yani yanlış kelime kullanmış çünkü sonrasında nutuğu övüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık