Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Eustass Kid

Kim Döver?

• Kullanılan toplam oy
    152
Luffy gitmiş 2 yıl haki ve meyve üstüne eğitim almış. Bunu öğreten Reyli bunun üstüne Law gibi bir faktör var 2 si Mingo sama yı zor yendi Kid kim yav? Hadi bunların seviyesin de diyelim. Gene tek başına alamaz düz mantık. Hem Luffy ya da Law dan ne kadar güçlü olabilir ki Kid?

Bir meyve başka bir meyveye üstünlük sağlayabilecek şartlara sahip olabilir fakat Kid Doflamingo'yu tek başına yenerse eğer düz mantık ile Law+Luffy = Kid denklemine çıkar ki böyle bir dengesizlik olacağını zannetmiyorum.
Doflamingo Law'a kurduğu üstünlüğü Luffy'e kurabilir mi de? Adam avcunun içi gibi biliyor Law'ı, kundaktan alıp eğitmiş. Luffy'le tarafsız bir mekanda dövüşseler Doflamingonun alabileceği meçhul. Luffy ve Law'ın gelişimine bakıldığında da Kid'den daha azını beklememek lazım. En kötü nesilin ağır toplarından sonuçta. Öyle bi' denklem çıkmaz ortaya.

Bir meyve başka bir meyveye üstünlük sağlayabilecek şartlara sahip olabilir fakat Kid Doflamingo'yu tek başına yenerse eğer düz mantık ile Law+Luffy = Kid denklemine çıkar ki böyle bir dengesizlik olacağını zannetmiyorum.
Yenmelik bir durum var mı yok mu bilemiyorum. Bilmiyoruz çünkü Kid'i. Neler yapabilir, ne seviyeye gelmiş bilmiyoruz. Bunun dışında Law hatta Dof'u ilk gördüğümüzde hakisi yok falan denmişti Croco olayından sonra. Daha sonra nasıl bir seviyede çıktığını hepimiz gördük. Bir karakter üzerinden tahmin yürütmek yeterli gelmiyor.

İşinize geldiği zaman Dof'la Luffy'i bir tutuyorsunuz ama başka konularda Luffy=Kid yazanlar burada Doflamingo alır diyor nasıl mantık bu ?
Eğer Kid Luffy'nin G4 seviyeyse şansı yok mu Luffy nasıl alıyorsa o da alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık