Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    333
Niyet de önemli biraz. Dof King Kong Gunu gördüğü dövüşün son anında dahi bu ne la balonla mı vurcan modundaydı. Cracker daha ciddi bu açıdan. Diğer indirmeye çalıştı Luffyi. Dof ise son sahneye kadar goygoy yapıyordu. Bugün karşılaşsalar daha farklı olur bence.
Luffy zaten hakkıyla yenememişti Dof'u o da var.

kör topal

Doflamingo uyanırsa Cracker'in kalkanlarını ipe dönüştürebilir mi? Dönüştürebilirse alır.

Niyet de önemli biraz. Dof King Kong Gunu gördüğü dövüşün son anında dahi bu ne la balonla mı vurcan modundaydı. Cracker daha ciddi bu açıdan. Diğer indirmeye çalıştı Luffyi. Dof ise son sahneye kadar goygoy yapıyordu. Bugün karşılaşsalar daha farklı olur bence.
Dof Kong Gunu yiyiynce bir sarsıldı. Ama yediği ilk andan beri gücünü anladı. Adam bu nasıl bir saf güç diyor. Kong Gunu yediği ilk ara. King Kong gun felana kadar goy goya alsa uyanış mod açmazdı. Uyanış modu bildiğin gücünü anladığı anlamına geliyor. Ki hakinin ne kadar önemli olduğu ortada. Dof Luffy'i yenemez. G4 içinde atakları bile o kadar etki etmiyor Luffy'e.

Konu ile alakalı olarak Dof hala bana daha ağır basıyor Cracker vs'si için. Önümüzdeki bölümde neler olacağına göre daha sağlam değerlendirilir.

kör topal

Boş düşünceler.

Öyle olsaydi iş, Luffy'nin kıyafetini ipe dönüştürür birden kesiverirdi. Luffy bomboş kalırdı.

Hak bana bir can vermiiiss boşu boşuna.

Boş laflar.

Luffy'nin içini boşaltıyo herhalde bomboş kalmak ne :D. Yahu sen öyle bir şeyin olabiliceğini düşünüyor musun? Anakarakter bu biliyon demi? Ana karakterde olmadı diye olma ihtimalini götürmüyor bence. Oluru var herşeyi ipe çevirebiliyosa Luffy'nin kıyafetini de çevirirdi ama bu mangayı bitirirdi değil mi?

Cracker g4 luffye hasar verirse G4 ün süresi dolmadan yenilirse bile benim için Dof'tan kesinlikle daha güçlüdür. Crackerin Dof gibi G4 ün süresi dolana kadar saçma sapan tekniklerle savunma yapıp kaçmaya çalışacağını hiç sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık